Gaidot F1 pasaules čempionāta posmu, kas jau šo svētdien, 18. martā, norisināsies Austrālijā, daudzi līdzjutēji noteikti vēlas noskaidrot – kādi šajā dienā Melburnā būs laikapstākļi.

Lai gan sākotnēji tika ziņots, ka svētdien Melburnā pavisam noteikti līs, tagad jau jaunākās prognozes liecina pretējo – vislielākā lietus iespējamība ir piektdien, neliela tā saglabājas arī uz kvalifikācijas dienu sestdienu, taču sacensību dienā svētdien lielākoties spīdēs saule.

“F1LV

“Weatherzone.com.au” prognozē, ka piektdien lietus iespējamība ir 50%, sestdien vairs tikai 10%, bet svētdien vispār tikai 5%. Gaisa temperatūra turēšoties ap +22 grādiem pēc Celsija. “Weather.com” prognoze mazliet citāda, taču tendence līdzīga – piektdien lietus iespējamība pat 90%, sestdien tie paši 10%, bet svētdien lietus nebūšot pavisam noteikti. “Weather.com.au” tikmēr lietus iespējamību sestdien un svētdien izslēdz pavisam, kamēr piektdien sola nokrišņus, turklāt spēcīgus, par visiem 99%.

Pēc tā nākas secināt, ka pirmajā F1 pasaules čempionāta posmā lietus nebūs, taču kaut ko interesantu varam sagaidīt jau rīt, kad norisināsies treniņbraucieni. Ja lietus tiešām būs, kā tas šobrīd izskatās, komandām būs apgrūtināta sagatavošanās kvalifikācijai, kas savukārt var ietekmēt vietu izkārtojumu sestdien un svētdien.

1 KOMENTĀRS