Austrālijā ceturtdiena šobrīd jau ir beigusies un aizvadīta arī pirmā preses konference.

Piloti pirmajā dienā Melburnas trasē piedalījās FIA oficiālajā preses konferencē, apstaigāja trasi, lai labāk iepazītu to, kā arī noturēja autogrāfu sesijas sanākušajiem līdzjutējiem. Turklāt līdzjutēju nebija mazums – pēc organizatoru ziņām ceturtdien trasi apmeklējuši 46 tūkstoši skatītāju, kas esot rekords. Tostarp laika apstākļi Melburnā nebūt nav tik saulaini kā varētu cerēt un vakarpusē pat noplosījies kārtīgs negaiss, kura sekas būšot manāmas arī šonakt, kad 3:30 pēc Latvijas laika sāksies pirmie brīvie treniņi Melburnas trasē.

1 KOMENTĀRS

  1. Mazajā bildē pirms atvēršanas izskatās, ka Petrovs staigā klasiskajās padomju tipa trenūzenēs. Un strojī komandas večus: “… а тут б… поворот надо мылом нах… помыть!” 😀 😀 😀

  2. nu jā, es neizteikšu prognozes, bet vēlmes par f1 2012. sezonu. gribu, lai uz piedestāliem konstanti stātos Kimi, Mercedes piloti un Alonso, un otrs, jaunākais austrālis (izskatās lāga zēns). Pārējai lai cīnās.. arī Weberam vēlu daudz veiksmes, nav vairs jaunība tomēr, laiks iztek..