Ross Brauns uzskata, ka gaidīt no “Mercedes” komandas cīņas par uzvarām šajā sezonā sezonā ir pārāk optimistiski. Viņš gan apgalvo, ka komanda jūtās krietni stiprāka nekā tā bija 2011. gada sezonā, vēsta britu autosporta žurnāls “Autosport”. Atgādinām, ka “Mercedes GP” 2011. gada sezonā tā arī nespēja kāpt uz goda pjedestāla.

“Es domāju, ka tas ir pārāk optimistiski,” komentē iespēju uzvarēt Ross Brauns: “Es domāju ka mēs esam veikuši garu ceļu pēdējos 12 mēnešos, šobrīd esam krietni stiprāki nekā gadu atpakaļ. Pirms gada, ziemas periodā mēs nespējām sasniegt nospraustos mērķus. Iepriekšējās sezonas formulai bija dažas problēmas, šobrīd mēs esam labākā pozīcijā.”

Brauns ir apmierināts ar ziemas testiem. Kopumā viņš uzskata, ka “Mercedes” sniegums būs krietni labāks salīdzinot ar iepriekšējām sezonām.

Brauns stāsta par sadarbību ar “Mercedes” rūpnīcu: “Es domāju, ka man tika dota lieliska iespeja būt par “Mercedes” daļu, šeit var iegūt lielisku pieredzi un zināšanas,” viņš norāda, ka “Mercedes” kompānijas vadība saprot, ka ir nepieciešams laiks, lai sasniegu panākumus: “Nav iespējams uzbūvēt labu mašīnu vienas nakts laikā.”

Ross Brauns turpina par “Mercedes” vadību: “Viņi mums ir snieguši milzīgu atbalstu, lai varam uzbūvēt tādu komandu, kāda mums ir nepieciešama, tas ir viens no iemesliem kāpēc šobrīd esam labākās pozīcijās nekā bijām.Esam spēruši lielu soli uz priekšu.”

Arī “Mercedes” motorusporta nodaļas vadītājs Norberts Haugs noraida iespēju, ka “Mercedes GP” varētu uzvarēt jau šosezon.

“Mēs zinām, ka konkurētspējīgas mašīnas izveide jau tagad ir prasījusi divus gadus un tas būs vēl ilgāks process,” viņš attaisno komandā ieguldītos līdzekļus.

Viņš saka, ka ir iespējams veikt lēcienu uz priekšu un apsteigt attīstībā konkurentus, tomēr no ceturtās pozīcijas izvirzīties pirmajā ir maz ticams scenārijs. “Mums priekšā ir ļoti spēcīgas sešas mašīnas, man liekas, ka Ferrari nav tik vāji kā viņi sevi pozicionē.” Viņš norāda, ka “Mercedes” joprojām ir ceturtā ātrākā komanda. Haugs stāsta, ka “Mercedes” aizvadīja lielisku testu sesiju un tagad viņi ar nepacietību gaida sacīkstes.