Austrālijas GP laikā sadursmi piedzīvoja abi brazīlieši: Bruno Senna un Felipe Masa.

47.aplī abi brazīlieši kopā ar Danielu Rikjardo bija iesaistīti sīvā cīņā par 13.pozīciju un 3.līkumā notika sadursme, kuru vēlāk abi atzina par sacīkšu incidentu. Diemžēl sadursmes rezultātā boksos doties nācās abiem pilotiem: Sennas formulai bija pārdurta riepa, kamēr Masas “Ferrari” bija bojāta balstiekārta.

Vēlāk abi atzina, ka neviena no pilotu nodomi incidentā nebija ar ļaunu nolūku un tāpēc to var nosaukt par kārtējo sacīkšu incidentu. Interesanti, ka Bruno Senna ar Danielu Rikjardo bija iesaistīti sadursmē vēl sacīkstes startā pirmajā līkumā.

Galarezultātā Felipe Masa pēc sadursmes izstājās, Bruno Senna tika klasificēts 16.vietā, līderim zaudējot 5 apļus, bet Daniels Rikjardo tika līdz finišam 9.vietā un izcīnīja savus pirmos divus punktus karjerā.

Bruno Sennas un Felipes Masas sadursme Austrālijas GP

1 KOMENTĀRS

  1. nu man gan radās tāds iespaids, ka Massa brunīti visnotaļ apzināti izstūma ščebjonku pasmelt

    ja bargajiem soģiem šķita, ka nekā “tāda” tur nebija, viņiem labāk redzams un zināms, protams

  2. Njā, pie šitādām avārijām vienmēr ir plaša diskusija, kurš nogrieza priekšā un kurš ieskrēja sānā. Šiten vaina bija aptuveni puse un pusi, tāpēc arī bez soda. Kaut gan Massa kā pieredzējušāks pilots varēja kaut kā tīrāk mēģināt izbraukt.