Viens no Austrālijas GP pārsteigumu autoriem “Williams” pilots Pastors Maldonādo uzskata, ka “Williams”, nav tālu atpalikusi no vadošajām komandām. Atgādinām, ka Venecuēlas sportists izstājās no Austrālijas lielās balvas izcīņas pēdējā aplī, kad mēģināja apdzīt piektajā vietā braucošo Fernando Alonso. Tas bija pietiekami, lai visi redzētu cik lielu soli uz priekšu “Williams” ir spēruši ziemas testos.

“Šonedēļ Malaizijas lielā balva visiem būs interesanta. “McLaren” un “Red Bull” izskatās spēcīgi, bet mēs neesam pārāk tālu atpalikuši,” pārliecināts par mašīnas ātrumu ir jaunais venecuēlas pilots.

Maldonādo turpina: “Es biju tuvu Vēberam gan pirmajā , gan otrajā sacensību daļā, pirmajā nedaudz ātrāks, otrajā nedaudz lēnāks. Es uzskatu, ka mēs esam ātrāki par “Ferrari” kā arī par “Sauber” un “Force India.”

Tomēr neskatoties uz to Maldonādo kļūda pēdējā aplī un Sennas izstāšanās sacīkšu sākumā nozīmēja to, ka “Williams” devās uz nākamajām sacīkstēm bez punktiem.

“Komanda ir apmierināta. Mums protams ir nepieciešami punkti, bet tajā pašā laikā mēs esam mierīgi, jo esam padarījuši lielisku darbu. Es domāju visi bija pārsteigti par mūsu sniegumu gan kvalifikācijā, gan sacīkstēs,” priecīgs par savu un komandas rezultātu ir ambiciozais sportists

“Mūsu formulu vēl var uzlabot. Mums ir ļoti labs pamats sezonas sākumam, bet es neesmu par to pārsteigts,” viņš saka norādot, ka jau ziemas testos ar pilnu bāku mašīna izskatījās ātra.

1 KOMENTĀRS

  1. Nu, ja – zvirbulis tikko iemācījies lidot, bet jau paziņo, ka izkapās visus baložus, vārnas un kovārņus. Un tad jau arī vanagi un ērgļi norausies… 😀
    Nemaz nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka viņa sezonas veiksmīgākā sacīkste jau ir aiz muguras 😀

  2. jā, “mēs esam ātrāki par Ferrari un mums nav neviena punkta tikai tādēļ, ka es nejēdzu nobraukt sacīksti līdz galam” 🙂 nē nu ok, Pastors nobrauca kruti (tā viena gan ne tuvu nebija vienīgā kļūda, tikai veiksmes dēļ viņš vispār līdz tam pēdējam aplim aizvilka), tomēr tik ļoti gribētos, lai vienā no wiljamsiem sedētu kaut vai Zutils…

    bet vispār, jā, Williams ir ātrāki par Ferrari – šobrīd. pērn sarkanie deviņos posmos uzķīlēja mašīnu līdz uzvarai. vai Williams spēs turēt līdzi attīstībā?