Niko Rosbergs uzskata, ka “Mercedes” komanda spēs ātri nokļūt virsotnē, kad atrisinās problēmas ar riepu nolietošanos sacīkšu laikā. Kā atzīst vācietis, tad riepas spēlēs ļoti svarīgu faktoru komandas nākotnes panākumos, jo pašlaik tās nolietojas krietni ātrāk nekā komandas galvenajiem konkurentiem.

“Mercedes” iespējas kāpt uz pjedestāla Melburnā izskatījās ļoti lielas pēc tam, kad Mihaels Šumahers un Niko Rosbergs pirmajā līkumā iebrauca trešajā un ceturtajā vietā. Tomēr Šumahera problēmas ar ātrumkārbu un Rosberga cīņa ar riepām un sadursme ar Peresu tam pielika punktu.

Niko Rosbergs dalās iespaidos par sacīkstēm: “Mans starts padevās lieliski, paldies, manam sacīkšu inženierim! Viņš paveica fantastisku darbu palīdzot man pacelties no septītās uz ceturto vietu. Tas bija ļoti jauki, tomēr pēc tam man sagādāja problēmas noturēties šajā pozīcijā.”

Malaizijas lielajā balvā trases temperatūras un konfigurācija padarīs riepu jautājumu ļoti sarežģītu un nozīmīgu. Rosbergs ir pārliecināts, ka komanda šo jautājumu spēs atrisināt: “Mēs varam izdarīt daudz, pašlaik ir pats sezonas sākums un mašīnā ir tik daudz jauna. Ar labu analīzi var uzlabot mašīnas sniegumu un kļūt gudrākiem par mašīnas regulējumiem.”

“Sepanga ir pilnīgi atšķirīga trase ar savādākiem apstākļiem un arī mašīna šeit uzvedīsies savādāk,” cerīgi par nākamo posmu izsakās Rosbergs, norādot, ka viss gan neiet kā plānots: “Diemžēl mašīnas izzprašanā un regulējumu atrašanā mēs neesam tādā pozīcijā, kādā mēs vēletos atrasties.”

Viņš turpina par mašīnas problēmām: “Austrālijas lielās balvas izcīņā formula nebija īsti labi noregulēta, un mūsu riepas nodila ātrāk nekā mūsu konkurentiem. Mums to vajag izpētīt un mācīties no tā. Esmu pārliecināts, ka šajā nedēļas nogalē mēs jau izskatīsimies labāk,” pilots ar cerībām raugās uz nākamajām sacīkstēm.

1 KOMENTĀRS