Ar divām Karlosa Čekas uzvarām ir noslēdzies otrais “Superbike” čempionāta posms Imolas trasē.

1.braucienā Karloss Čeka, kurš pārstāv “Althea Racing Ducati” komandu, nogaidīja pusdistanci līdz izvirzījās vadībā, apdzenot Tomu Saiksu no “Kawasaki Racing Team”. Atlikušajā sacīkstes daļā spānis katru apli veica rekorda tempā un pārliecinoši izcīnīja savo otro uzvaru sezonā.

Saikss palika otrajā vietā, trešo izcīnīja Loens Haslams no “BMW Motorrad Motorsport”, kurš šo pjedestāla pozīciju izrāva sīvā cīņā ar pašu Maksu Bajdži (“Aprilia Racing”).

2.braucienā sejas uz goda pjedestāla nemainījās: Čeka atkal izcīnīja uzvaru un Saikss, kurš uzrādīja sacīkstes ātrāko apli, palika otrais. Leons Haslams atkal ierindojās trešā vietā un soli aiz pjedestāla atkal palika mājnieks Bjadži.

Tādejādi mainījusies situācija arī kopvērtējumā, kur Čeka ar 75 punktiem izvirzījies līderpozīcijā, kamēr Bjadži ar 71 punktu ir otrais. Toms Saikss saglabā labas cerības pacīnīties par titulu ar “Kawasaki” motociklu – britam ir 69 punkti, bet Haslamam 47, kamēr Marko Melandi par vēl par vienu mazāk.

Nākamais posms pēc trim nedēļām notiks Asenas trasē Nīderlandē.

1 KOMENTĀRS

  1. neesmu sapratis, kas tad ir foršāk. superbike čempionāts ar tukšām tribīnēm, vai motoGP ar mazliet pilnakām. Kautkādi nīkulīgi man šķiet abi čempji. Dublicē intereses un nav skaidri nodalīts, kas ir kas. Kādi mērķi katram?

    • Šobrīd tiešām abiem ir jāpvienojas, jo jaunā MotoGP apakšklase CRT ir faktiski Superbike dublēšana – Aprilia piemērs.

      Turklāt abiem čempjiem viens īpašnieks ‘Bridgepoint’ – tātad nekādu problēmu apvienot un uztaisīt tiešām spēcīgu/apmeklētu/ražotājiem patīkamu čempi.