Pagājušā gada nogalē “Ferrari” komanda piedāvājusi līgumu Džensonam Batonam, taču brits izvēlējies palikt “McLaren” sastāvā un arī turpmākos vismaz dažus gadus būs uzticīgs šai vienībai.

Brazīlijas ziņu aģentūra “Agencia Estado” vēsta, ka “Ferrari” ar Batonu runāja pērn septembrī, taču pavisam drīz pēc tam 2009. gada F1 čempions uz vairākām sezonām pagarināja kontraktu ar “McLaren”. Batons bijis viens no reālākajiem kandidātiem uz Felipes Masas vietu, ko 2013. gadā visticamāk ieņems tagadējais “Sauber” pilots Serhio Perezs.

“Biju priecīgs, ka manu darbu novērtēja,” intervijā “Agencia Estado” stāsta Batons. “Uzklausīju, ko arī citas komandas man var piedāvāt.”

Vēl pirms tam intervijā britu laikrakstam “Daily Mail” Batons sacīja: “Ja Luiss Hamiltons nebūtu Formulā 1, es domāju, ka būtu aizraujoši braukt vienā komandā ar Fernando Alonso. Vai viņš ir pats ātrākais šajā čempionātā? Iespējams, nē, un droši vien arī viņš pats tā atbildētu, taču viņš ir ļoti inteliģents cilvēks. Būtu aizraujoši ar viņu kopā strādāt un būt par viņa ienaidnieku, kas es neapšaubāmi arī būtu.”

Taču pagaidām Batons nedomā pāriet uz “Ferrari”, vismaz ne tuvākajā nākotnē.

“Mums šeit ir lieliska atmosfēra, lai gan daudzi uzskata, ka šī ir auksta un pelēka komanda,” atzīst Batons. “Cilvēki runā tikai par to, ka “Ferrari” ir kaisles pilna komanda, kāda tā pavisam noteikti arī ir. Taču es nedomāju, ka daudzi cilvēki nojauš, cik aizrautīga ir atmosfēra “McLaren” un cik ļoti mēs vēlamies sasniegt panākumus. Esmu ļoti laimīgs atrasties šeit, bet nekad, protams, nevar zināt, kas notiks nākotnē. Es neko neapsolu, taču vismaz dažus nākamos gadus vēl pavisam noteikti palikšu šeit.”

1 KOMENTĀRS