Lai gan visas pasaules F1 līdzjutēji bija tieši liecinieki Bernija Eklstona atriebības plānam “Force India” komandai sestdien notikušajā Bahreinas GP kvalifikācijā, pats čempionāta boss savas izdarības kategoriski noliedz.

Lai nebūtu jāapdraud savas komandas pārstāvji, piektdien notikušajos otrajos treniņbraucienos Sahiras trasē “Force India” nepiedalījās, jo atgriešanās viesnīcā pēc tumsas iestāšanās tai šķita pārāk bīstama. Ne viens vien pamanīja, ka F1 menedžments (FOM), ko vada Eklstons un kas ir atbildīgs par TV tiešraidēm, kvalifikācijā ignorēja “Force India” komandu un televizoru ekrānos to ieraudzīt nebija iespējams, pat par spīti faktam, ka Pols di Resta iekļuva pēdējā kvalifikācijas kārtā.

81 gadu vecais Eklstons, kurš aktīvi turpina atbalstīt lēmumu doties uz nemieru plosīto Bahreinu, presei atklājis, ka pats piedāvājis piektdienas vakarā braukt uz viesnīcu kopā ar “Force India” darbiniekiem vienā transportā, taču komanda šo priekšlikumu noraidījusi. Ne viens vien žurnālists, kas atrodas uz vietas, atzina, ka FOM sestdien atriebās “Force India” komandai par tās pastiprinātajiem drošības pasākumiem, kas savukārt vēlreiz apliecina situācijas nedrošību valstī.

“Varat uzskatīt, ka tā ir Bernija atriebība, neko vairāk nevaru komentēt,” savā “Twitter” kontā raksta “The Times” korespondents Kevins Īstons. Un viņš nav vienīgais, kurš tā uzskata.

Tikmēr pats Eklstons Kalkutā bāzētajam laikrakstam “Telegraph” saka ko citu: “Tā nebūt nav patiesība. Es aizgāju pie FOM un pajautāju par to. Viņi neparādīja vēl divus citus pilotus. Tas ir vienkārši, jo viņus interesē, kas izcīnīs “pole”. Nevienu neinteresē, kurš būs devītais vai vienpadsmitais.”

Tikmēr jaunākās ziņas liecina, ka  kārtējās sadursmēs ar drošības spēkiem gājis bojā viens no protestējušajiem Bahreinas valdības opozīcijas pārstāvjiem.

1 KOMENTĀRS