Fernando Alonso testos Mudžello trasē piedalīsies divās no trim testu dienām, kamēr Masa pie stūres sēdēs tikai vienu darba dienu.

Komandas gatavojas nākamās nedēļas testiem Mudžello trasē un pamazām sāk apstiprināt savu pilotu sastāvu. “Ferrari” ir nolēmusi šoreiz nedalīt darba laiku uz pusēm, bet piešķirt Alonso divas no trim testu dienām.

“Ferrari” komandai pēc bēdīgā sezonas sākuma gaidāmie testi ir ārkārtīgi svarīgi un tie var noteikt vienības turpmāko stratēģiju gaidāmai sezonai – ja neizdosies rast iespēju straujam progresam, “Ferrari” varētu jau tagad daļu no resursiem veltīt nākamās sezonas modeļa attīstībai.

Līdz ar to nav jābrīnās, ka atšķirībā no citām vienībām, kas daļu no darba laika testos uzticēs testu pilotiem, “Ferrari” visas trīs dienas atstās pamatsastāva braucēju rīcībā un turklāt divas no tām pie stūres sēdēs vadošais vienības pilots Fernando Alonso, kurš strādās otrdien un trešdien, bet Masa turpinās iesākto ceturtdien.

Jāpiebilst, ka “McLaren” komandā Mudžello strādās abi testu piloti Gerijs Pafets un Olivers Turvejs. “Williams” vienība sadalīs laiku starp abiem pamatsastāva braucējiem Bruno Sennu, Pastoru Maldonādo un testu pilotu Valteri Botass. Arī “Force India” sastāvā kopā ar kaujas pilotiem vienu dienu strādās rezervists Žils Bjanki. Tas pats attiecas arī uz “Caterham” – kopā ar Kovalainenu un Petrovu strādās venecuēlietis Rodolfo Gonzaless, kurš arī šogad “Caterham” sastāvā startē GP2 sērijās.

1 KOMENTĀRS