Vitālijs Petrovs ir kritizējis komandu lēmumu aizvadīt testus Mudžello trasē, jo šis aplis pēc krievu pilota domām nav pietiekami drošs Formula 1 mašīnām.

Kamēr vairāki citi piloti bija sajūsmā izbraukt ar Formula 1 mašīnām ļoti ātrajā Mudžello trasē, Petrovs intervijā kritizēja trases drošības standartus un atzīmēja neatbilstību Formula 1 mašīnu parametriem.

“Es domāju, ka mums šeit nevajadzēja braukt,” paziņoja “Caterham” pilots. “Trase nav pietiekami plata un droša. Ja pilots pazaudē vadību pār formulu, tad sienas ir ļoti tuvu un trieciens riepu valnī neizbēgams. Trase nav domāta F1 mašīnām – ja rodas stūres sistēmas problēmas vai krītas spiediens riepās, sekos ļoti smaga avārija.”

Petrovs pagaidām ir vienīgai pilots, kas kritizējis Mudžello kā testu trases izvēli, jo vairāki citi braucēji bija par to sajūsmā.

“Es pirmajā dienā Mudžello veicu 10 apļus sausā trasē un tas man deva tādu apmierinājumu kā 1000 apļi Abu Dabi trasē,” paziņoja Marks Vēbers no “Red Bull” komandas.

“Esmu sajūsmā par iespēju braukt ar F1 nezvēru šajā trasē,” paziņoja Daniels Rikjardo no “Toro Rosso”. “Šī ir lieliska liela ātruma trase.”

Jāpiebilst, ka šodien, kas ir pēdējā testu diena Mudžello, avāriju rīta pusē piedzīvoja Fernando Alonso, nopietni sabojājot “Ferrari” formulas priekšējo daļu.

1 KOMENTĀRS

  1. ja kaut cik taisnība tenkās, ka paddockā runājot par Webbera iespējamo pāriešanu pie sarkanajiem, tad es personīgi šai situācijā vairāk ticamības piešķirtu Vitjuka vārdiem, ne Webbera jeb ar Ferrari-mazliet-saistītā tīma STR pārstāvja Ricciardo textiem. Abiem pēdējiem ņe gože ir ko sliktu par potenciālā nākotnes maizes devēja īpašumu izteikties, kamēr Petrovam – pofig tādi smalkumi. “Dēļ talanta” viņam tur nespīd šoferēt, IMHO, un sponsornaudas laikam jau nepietiek priekš tik augstiem plauktiem.

    bet, pa lielam, kāda starpība.. vētra ūdens glāzē šis storijs izskatās esam

  2. atbilstoš komentārs no twittera:

    Henry Hope-Frost ‏ @henryhopefrost
    How unfever to hear Vitaly Petr(ified)ov moaning about #Mugello being dangerous. Plenty of drivers who’d sell their granny to be there. #F1