12. un 13. maijā Talsos norisināsies „Rally Talsi 2012”, kas jau ceturto gadu zināms kā Čempionu rallijs. Šogad Talsos redzēsim Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Norvēģijas čempionus, kā arī citus reģiona ātrākos braucējus.

Pirms rallija pirmās dienas ātrumposmiem, Talsu iedzīvotāji un rallija viesi pie Talsu tautas nama varēs vērot rallija atklāšanas pasākumu. Sākot no plkst. 14:00 skatītājiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs un tikt pie pārsteiguma balvām no rallija atbalstītājiem un „Rally Talsi”, kā arī, dzirdēt sešu aktuālo čempionu komentārus pirms došanās rallija trasē.

Pirmajā dienā sportisti veiks piecus ātrumposmus, no kuriem skatītāji brīvi varēs paspēt uz trīs ātrumposmiem, savukārt pēc aizraujošo sacensību vērošanas paralēlajā ātrumposmā, visi rallija līdzjutēji tiks gaidīti Sauleskalna estrādē uz vakara koncertu, kur šogad uzstāsies leģendārā rokgrupa „Pērkons”. Aptuveni divu stundu ilgajā programmā grupa „Pērkons” izpildīs visas savas labākās dziesmas, turklāt pēc koncerta ballēties gribētāji varēs izklaidēties diskotēkā teju visas nakts garumā.

Arī otrajā rallija dienā sportisti veiks piecus ātrumposmus, no kuriem rallija līdzjutēji varēs paspēt noskatīties vismaz trīs. Neilgi pēc pēdējā ātrumposma noslēguma, Talsu centrā pie Tautas nama sāksies svinīgais finiša noslēguma pasākums, kur līdzjutēji varēs tikties ar sportistiem un, protams, vērot arī rallija uzvarētāju apbalvošanu.

Rallija dienās tie autosporta līdzjutēji, kas atradīsies trases malā, kā arī tie, kas palikuši mājās, varēs sekot līdzi norisēm trasē ar īpašām portāla Delfi.lv veidotām speciālreportāžām. Tajās tiešsaistes režīmā tiks apkopota svaigākā informācija par notikumiem trasē un rezultātiem, kā arī izvietotas „karstās” sportistu intervijas.

„Rally Talsi 2012” norises dienās rallija atbalstītāji „Ford” un „Neste Oil” ir sarūpējuši īpašus piedāvājumus apmeklētājiem. Pasākuma oficiālais auto sestdien, 12. maijā, visiem „Ford” īpašniekiem dāvina bezmaksas dzinēja dator-diagnostiku. „Ford” telts atradīsies pie Talsu apļa un darbosies no plkst. 9:00 līdz 15:00. Savukārt no 11. līdz 13. maijam Neste Oil degvielas uzpildes stacijā Talsos, Dundegas ielā 1, varēs uzpildīt degvielu savam auto par īpašu cenu.

„Rally Talsi 2012” programma:

Sestdiena, 12. maijs

14:00 Rallija atklāšanas pasākums pie Talsu tautas nama
15:00 Pirmās rallija automašīnas starts
15:30 SS1 Autoplius.lv
16:10 SS2 TV6
17:10 SS3 Ramirent
17:50 SS4 LaKalme
19:35 SSS5 CVS paralēlais ātrumposms
22:00 Grupas „Pērkons” koncerts Sauleskalna estrādē
Svētdiena, 13. maijs

10:20 SS6 Neste Oil
10:50 SS7 Ford svin 20
11:25 SS8 Ātruma Cilts
13:15 SS9 TopGear Latvija
14:00 SS10 Lāčplēša alus
17:00 Sacensību dalībnieku apbalvošana pie Talsu tautas nama

Info: www.rallytalsi.lv