“Mercedes” komandas izpilddirektors Niks Fraijs ir atzinis, ka Pols di Resta nenoliedzami būs galvenais kandidāts uz vācu komandu brīdī, kad nolems aiziet Mihaels Šūmahers.

Pagaidām šajā sezonā Šūmahera panākumi ir ļoti pieticīgi – vācu veterāns ir izcīnījis tikai divus punktus, lai gan “Mercedes W03” modelis ir pietiekami konkurētspējīgs, lai atsevišķos posmos cīnītos par pirmajām starta pozīcijām un pat uzvarām – Niko Rosbergs izcīnīja savu pirmo uzvaru Ķīnas GP izcīņā.

Mihaela Šūmahera esošais līgums beidzas sezonas izskaņā un pagaidām nav skairdrs, ko vācietis iesāks tālāk. Niks Fraijs ir atzinis, ka Pols di Resta nenoliedzami ir viens no galvenajiem kandidātiem uz Šūmahera vietu.

“Protams, Pols ir mūsu sarakstā,” paziņoja Fraijs. “Viņš ir paveicis lielisku darbu pēdējās sezonās un turklāt viņš ir ļoti patīkams cilvēks. Pols ir lielisks komandas spēlētājs un mēs par viņu noteikti padomāsim brīdī, kad Mihaels izlems, ka nevēlas turpināt startēt F1. Pagaidām mēs neesam tik tālu tikuši, taču mēs ļoti apbrīnojam Pola paveikto.”

Šajā sezonā Šūmahers tikai divos posmos ir ticis līdz finišam un nevienā no tiem nav spējis būt augstāk par 10.vietu. Tostarp Pols di Resta “Force India” sastāvā ir spējis izcīnīt par 13 punktiem vairāk. Nevar aizmirst, ka skots pirms debijas F1, “Mercedes” sastāvā kļuva par DTM čempionu un pēdējos gadus ir pavadījis tieši vācu ražotāja paspārnē.

“Mihaels noteikti vēlas uzvarēt,” Fraijs turpināja par vācieti, kurš nedēļas nogalē paviesojās MotoGP posmā Lemānā, kur pasniedza balvu uzvarētājiem. “Esmu pārliecināts, ka gadījumā, ja šāds sniegums turpināsies līdz sezonas beigām, tad viņš sāks sev uzdot jautājumus par to vai ir vērts turpināt. Tomēr pagaidām vēl līdz tam ir daudz laika un mēs vēl negatavojamies pieņemt nekādus lēmumus.”

1 KOMENTĀRS

 1. rakstnieka objektivitātes kaut ilūzijas radīšanai jau nu derēja arī pieminēt, ka nebūt ne visos šīssezonas DNF-os pie vainas/atbildības ir MSch personīgi, ir bijuši arī tīrākie tehnikas/tīma gļuki..

 2. Ja nemaldos, tā īsti tīri Šūmis nobrauca tikai 1 vai 2 gonkas, pārējās visādi gļuki. Bet nu kretinē kārtējo reizi Mercedes nostāja. Tāda sajūta, ka vini paši tur superzvaigznes un mašīna pati uz priekšu iet, vienalga kādu pilotu pie stūres iebāzt.

  • nu es personīgi mistera fraija vāvuļošanai dižu vērību nepievēršu principā. Cita lieta, ja atsauce būtu uz Bronu, Norbiju Haugu jeb kaut vai štutgartes uzvalkiem.

   kamdēļ nepievēršu – kā reiz viedi sacīja Aguri-san, kad fraijs laikam kūrēja Hondas supportu superīgajiem aguriem – “He likes to listen to his own voice”, citēts pēc atmiņas

  • Tur jau tā lieta, ka viņi visi baigie gudrīši. Arī Haugs un melnie uzvalciņi ir paspējuši paspīdēt ar tēvišķiem padomiem. Nez, ja tur nebūtu Brauns, man liekas, viņi ātri visu salaistu ķīselī.

  • Massas situaacija ir pavisam savaadaaka. vinjam nav bijushi nepieskruuveeti ritenji un nobrukushas aatrumkaarbas. aatruma zinjaa MS neko neatpaliek no Rosberga, veiksme gan nav vinja sabiedrotaa shajaa sezonaa.