Felipe Masa ir paziņojis, ka viņa progress Monako GP laikā ir saistīts ar krietni labākām izjūtām mašīnā dēļ spējas komfortablāk kontrolēt to.

“F1LV

Pirms Monako GP posma Masa tika nopietni kritizēts un kārtējie sliktie rezultāti nenoliedzmi būtu krietni pasteidzinājuši viņa iespējamo atlaišanu no “Ferrari” komandas. Tomēr brazīlietis bija konkurētspējīgs visu nedēļas nogali un finišu sasniedza 6.vietā – tikai 6 sekundes aiz uzvarētāja.

Pēc sacīkstes pats Masa atzina, ka beidzot viņam bijusi mašīna, kuru ir vieglāk kontrolēt un tieši tas palīdzējis viņam būt konkurētspējīgam, tomēr brazīlietis tagad aicina komandu izprast, kāpēc tieši ir sekojuši šādi uzlabojumi.

“Tā bija laba sacīkste,” paziņoja Masa. “Es mašīnā jutos komfortabli jau no ceturtdienas pirmajiem brīvajiem treniņbraucieniem. Man bija labas izjūtas un es varēju krietni vieglāk to kontrolēt nekā iepriekšējos posmos. Iespējams tas saistīts ar trases īpatnībām vai regulējumiem un tagad mums noteikti ir rūpīgi jāanalizē informācija, lai pēc iespējas vairāk paņemtu no šīs nedēļas nogales.”

Neskatoties uz to, ka Masa bija apmierināts ar savu sniegumu, viņš nebija mierā ar sesto vietu finišā un cer uzlabot rezultātus.

“Ņemot vērā visu, kas notika sacīkstē, es varēju izcīnīt vēl labāku vietu finišā,” atzina brazīlietis. “Tomēr esmu apmierināts – tā bija ļoti smaga sacīkste, līderi bija ļoti cieši un es varēju uzturēt viņu tempu. Žēl vienīgi, ka man nebija pāris netraucētu apļu laikā, kad manas riepas bija labākajā kondīcijā. Starts bija ļoti labs un arī riepu nodilums minimāls, jo īpaši tas attiecas uz supermīkstajām riepām. Pilots vienmēr vēlas maksimālo rezultātu un es nevaru būt apmierināts ar sesto vietu, taču šie punkti ir ļoti svarīgi. Es ļoti ceru, ka tas ir pagrieziena punkts čempionātā un atlikušajos posmos es vienmēr varēšu būt starp pilotiem, kas cīnās par augstākajām pozīcijām.”

1 KOMENTĀRS