Fernando Alonso kārtējo reizi ir centies aizstāvēt savu komandas biedru Felipi Masu, kurš pirmajā sezonas daļā nav spējis sastādīt konkurenci “Ferrari” līderim.

Masa šobrīd čempionāta kopvērtējumā ir 14.pozīcijā ar desmit punktiem, no kuriem astoņus viņš izcīnīja pēdējā posmā Monako GP. Ja salīdzina ar Alonso 76 punktiem un līderpozīciju čempionāta kopvērtējumā, tad var rasties iespaids, ka katrs brauc ar pavisam atšķirīgu formulu.

Tomēr Fernando Alonso ir uzsvēris, ka Masas ātruma trūkums vienkārši ir neveiksmju sērijas un lēnās adaptēšanās pie “Pirelli” riepām rezultāts.

“Sezonas sākums Masam nebija veiksmīgs un tam ir vairāki iemesli,” žurnālistiem skaidroja Alonso. “Neveiksmes un lēnākā adaptēšanās pie riepām. Felipes rezultāti nav bijuši apmierinoši, tomēr viņam ir pilns mans atbalsts.”

“Viņam ir arī visas komandas atbalsts, lai pavērstu situāciju uz labo pusi,” turpināja spānis. “Ļoti bieži treniņos vai kvalifikācijā mēs esam bijuši līdzīgi ātrumā, tomēs sacīkstē viņam rodas problēmas dēļ starta vai sadursmes un tas viņu atmet tālu aizmugurē jau pašos pirmajos apļos.”

“Kopš Monako izskatās, ka situācija ir mainījusies un mēs ceram, ka turpmāk viņam uzsmaidīs veiksme un rezultāti uzlabosies,” skaidroja Alonso. “Es nevaru iedomāties, ka turpmākajā sezonas daļā Masa nespēs izcīnīt daudz punktus vai cīnīties par pjedestāliem un uzvarām. Viņš ir pietiekami talantīgs, lai to spētu.”

1 KOMENTĀRS

  1. Mans mazais brālītis patiesībā ir baigais malacis – paskatieties, cik forši viņš pats māk iečurāt podiņā. Tas jau nekas, ka puse trāpa biksēs, bet otra puse uz grīdas. Taču pie podiņa viņš stāv kā ķeizars!
    Nu, tas skan apmēram tā… 😀 😀 😀