Amerikāņu motobraucējs Kolins Edvards ir gatavs startēt ar savu “Suter – BMW” šajā nedēļas nogalē notiekošajā Katalonijas “Grand Prix”. “NGM Mobile Forward Racing” komanda ir ļoti priecīgi par pamatpilota atgriešanos komandā un iespēju turpināt sava CRT klases prototipa attīstību.

Atgūšanās no traumas, kuras rezultātā tika lauzts Edvardsa atslēgas kauls – ir noritējusi tieši tā kā bija gaidīts. Jau pagājušajā nedēļā teksasietim skrūves no pleca ir izņemtas līdz ar ko viņa kustības vairs nav ierobežotas.

Kolinam Edvardsam tieši Katalonijas trase būs kā atgriešanās skatuve MotoGP sacīkstēs. Galvenais mērķis sacīkstēs ir turpināt attīstīt motocikla elektroniku, par ko iepriekšējā sacīkstē rūpējās amerikāņa aizstājējs Kriss Vermulens, kuram bija iespēja to darīt slapjā trasē – Lemānas “Grand Prix” laikā.

Edvards pats savu atgriešanos komentē sekojoši: “Esmu nedaudz satraukts par savu atgriešanos, jo saprotamu iemeslu dēļ mana kondīcija vēl nav uz visiem 100%. Patiesībā es biju plānojis šeit veikt dažus braucienus pagājušajā nedēļā, tomēr nolēmu atpūsties pirms sacensībām vēl dažas dienas. Arī skrūves no pleca ir izņemtas tikai pagājušajā nedēļā. Šīs pēdējās dienas esmu daudz nodarbojies ar peldēšanu un jūtu, ka nav nemaz tik slikti. Es esmu spējīgs pilnībā kustināt savas locītavas un sāpju vairs nav. Es teiktu, ka uz šo brīdi esmu par 90% gatavs atkal startēt. Gaidu šo nedēļas nogali.”