Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas pilots Andis Neikšāns gatavojas spraigai cīņai ar labākajiem latviešu un igauņu N4 klases pilotiem rallijā Madona 2012. Šoreiz viņš startēs ar savu bijušo stūrmani Māri Jēkabsonu, jo pastāvīgais komandas biedrs Pēteris Dzirkals personisku apstākļu dēļ rallijā nevar piedalīties.

Māris Jēkabsons bija Anda Neikšāna stūrmanis 2004. gadā, kad šī ekipāža rallija čempionātā startēja ar Lada Samara rallija automobili. Ekipāža šādā sastāvā ir nobraukusi daudzus kilometrus, uzkrājot pamatīgu braukšanas un sadarbības pieredzi.

Pirms atbildīgā starta Madonas rallijā, Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda aizvadīja treniņus, pēc kuriem Andis Neikšāns atzina: “Mēs treniņiem bijām izvēlējušies ceļu, kas pēc konfigurācijas un reljefa ļoti atbilst Madonas puses ceļiem. Treniņa rezultāti mani ļoti apmierina un tas palīdzēs cīņā ar mūsu pašu un kaimiņvalsts rallija braucējiem. Ceturtdien mēs vēl piedalīsimies Shakedown ātrumposmā, kur pieslīpēsim pēdējās nianses.”

“Rally Madona 2012” dalību ir pieteikušas astoņpadsmit N4 klases ekipāžas no Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Lietuvas un Ukrainas. Ņemot vērā, ka šis rallijs ir gan Latvijas, gan Igaunijas rallija čempionātu posms, cīņa par uzvaru būs ļoti sīva. Protams, Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas mērķi ir visaugstākie – uzvara.

Pirmajā rallija dienā, 8. jūnijā, kas sāksies ar rallija startu pulksten 15:00, sportistiem būs jāveic trīs ātrumposmi ar kopējo garumu 30,89 km. Otrajā rallija dienā ir paredzēti vēl 6 ātrumposmi, un tādējādi rallija kopēja distance ātrumposmos sasniegs 120,43 km.

Anda Neikšāna un Māra Jēkabsona gaitām “Rally Madona 2012” var sekot līdzi komandas mājas lapā www.neiksans.lv un ar to saistītajos sociālajos tīklos. Savukārt paši aktīvākie rallija līdzjutēji, tāpat kā vienmēr, saņems “Karstās rallija ziņas” no Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas SMS/MMS ziņu servisa. Šim bezmaksas pakalpojumam iespējams pieteikties, sūtot ziņu “RALLIJS” uz numuru 1611.

Plašāku informāciju par “Rally Madona 2012” iespējams atrast Latvijas autorallija čempionāta mājas lapā www.lrc.lv.

Komandas ģenerālsponsors kopš 2004. gada ir Latvijas Mobilais Telefons. Sponsori ir LEC un Samsung Electronics Baltic, atbalstītāji – Neste Latvija, Inter-Riga, SHARP. Tehnisko nodrošinājumu sniedz Neiksans Rally Sport, Samsonas transmission un ProRacing.