Pagājušajā nedēļas nogalē notikušais rallijs “Madona 2012” bija arī Latvijas rallijsprinta čempionāta posms. Arī šis posms izvērtās ar ļoti spraigu un aizraujošu posmu. Sportistiem bija paredzēts veikt 5 posmus un neskatoties uz nelielo posmam skaitu izstājās vairāk nekā 10 piloti no startējušiem aptuveni 40 pilotiem. Rallija sākums iezīmējās ļoti traģiski – bojā gāja  Normunda Verbeļa ekipāžas stūrmanis Igors Bartaščenoks.

ROAD klasē šoreiz nestartēja Edgara Trūpa ekipāža, kura pēc iepriekšējiem posmiem bija izvirzījusies čempionāta vadībā, tomēr šeit piedalījās gan Kaspara Borga, gan Elmāra Tikuma ekipāžas, kuras tāpat kā iepriekšējās reizes cīnījās tikai un vienīgi par uzvaru. Pirmo vietu šajā klasē izcīnīja Elmārs Tikums  Kasparu Borgu atstājot otrajā vietā. Trešo vietu uz goda pjedestāla izcīnīja Ulda Dūkas ekipāža.

Tieši tāpat kā ROAD klasē arī 1.6 klasē cīņa notika starp līderiem – pilotiem Raivi Ozoliņu un Mārci Strautiņu un cīņā iesaistījās arī šogad nestartējušais pilots Kaspars Kaņeps Kalniņš – kurš beigās arī izrāva uzvaru.

4WD klasē nepaveicās iepriekšējā posma uzvarētājam un līderim Edgaram Enkuram, kurš izstājās savukārt uzvaru un līderpozīcijas kopvērtējuma izcīnīja Jānis Patmalnieks.

2WD klasē uzvaru izcīnīja Ģirts Trogans, kurš pēc šāda sasnieguma ierindojās otrajā vietā kopvērtējumā. Savukārt Kaspars Brencis izcīnot otro vietu ir kļuvis par kopvērtējuma līderi.

4WD Open klasē uzvaru izcīnīja Mārtiņa Skakauska ekipāža, kurš ar šī panākuma palīdzību izvirzījās otrajā vietā kopvērtējumā. Savukārt otro vietu izcīnīja Klāva Krimzes ekipāža, bet trešo vietu Edijs Bergmanis, kurš izvirzījās šīs grupas vadībā kopvērtējumā.

Nākamais posms norisināsies jau jūnija beigās Gulbenes pusē – “Gulbis 2012” – paredzams, ka šeit dalību ņems arī citi Latvijas spēcīgākie sportisti.