Eiropas GP posma organizatori ir saskārušies ar grūtībām pārdot visas pieejmās biļetes, lai gan ievērojami samazināts sēdvietu skaits trasē.

“F1LV

Valensijas ielu trase Formula 1 čempionātā debitēja 2008.gadā un toreiz 100’000 pieejamās sēdvietas tika izpārdotas pilnībā. Turpmākajos gados pieprasījums kritās un organizatori pamazām samazināja pagaidu sēdvietu skaitu.

Interesanti, ka tajā pašā laikā Lielbritānijas GP organizatoriem šogad ir tieši pretējas ‘problēmas’ un nākas izvietot papildus sēdvietas, jo pieprasījums pēc biļetēm ir ļoti liels un pārdots jau ap 120’000 sēdvietu.

Atgādinām, ka 2011.gadā Valensijas trasē tika sagatavotas vairs tikai 65’000 sēdvietas, bet šogad to skaits vēl samazināts uz 45’000. Neskatoties uz to šobrīd nedēļu pirms posma sākuma pārdotas ir tikai 85% no pieejām biļetēm jeb 38’000. Turklāt 64% no tām nopirkuši ārzemju skatītāji, kas vēlreiz apliecina Spānijas bēdīgo ekonomisko situāciju šobrīd – bezdarba līmenis sasniedzis ap 25%.

Tostarp Valensijas trases īpašnieki un sacensību organizatori šajā nedēļas nogalē varētu panākt galējo vienošanos ar Berniju Eklstonu par posma organizēšanu pāra gados uz maiņām ar Spānijas GP posma mājvietu – Barselonas trasi. Tas nozīmētu, ka nākamais GP Valensijas ielās notiktu tikai 2014.gadā.

1 KOMENTĀRS