Jau rīt 30. jūnijā 14:00 sāksies kārtējais rallijs Latvijā. Šoreiz tas būs rallijsprints “Gulbis 2012”, kurš atšķirībā no citiem gadiem norisināsies Madonas pusē, Cesvaines pilsētas apkārtnē. Kā jau ierasts rallijsprintam tas norisināsies vienu dienu un būs Latvijas rallijsprinta čempionāta piektais un Igaunijas kausa izcīņas E Cup trešais posms.Kopumā rallijsprintā startēs vairāk nekā 70 piloti gan no Latvijas, gan no Igaunijas. Bez šogad jau ierastajiem uzvārdiem, kas figurē rallijsprinta čempionāta ieskaitē šeit startēs arī vairākas ekipāžas, kuras arī Latvijas rallija čempiponātā cīnās par augstām vietām un godalgām. Šeit jau otro reizi šogad ar sev netipisku aizmugures piedziņas BMW spēkratu 2WD Open klasē startēs Jānis Vorobjos un Guntars Zicāns. Ralijsprintā startēs vēl vairākas “Vorobjovs Racing” ekipāžas.

2WD open klase neiztiks arī bez vieniem no ātrākajiem rallija čempionāta vienas ass pilotiem Jāņa Berķa un Ralfa Sirmača, kuri katrs savā klasē cīnās tikai par augstākajām pozīcijām. Šajā klasē gaidāma sīva konkurence arī no Igaunijas braucēju puses. Kopumā 2WD Open klase būs visplašāk pārstāvētā klase šajā rallijā.

Nedrīkst nepieminēt arī Mārtiņa Sviļa, Jāņa Feldmaņa un Dmitrija Tagirova ekipāžas, kuras startēs 4WD Open kalsē un noteikti cīnīsies ne tikai par uzvaru šajā klasē, bet arī par uzvaru rallija absolūtajā kopvērtējumā.

Protams, jāizceļ arī visus Latvijas rallijsprinta čempionāta līderus dažadās čempionāta klasēs Elmāra Tikuma, Raivja Ozoliņa, Jāņa Patmalnieka, Kaspars Brenča, Edija un Kārļa Bergmaņu ekipāžas.

Rallijsprints ”Gulbis 2012″ startēs plkst. 14:30 Cesvaines pils teritorijā Parka ielā 8. Sešos ātrumposmos sportistiem būs jānobrauc kopā ap 50 km, sacensību formāts paredz, ka 3 ātrumposmi tiks braukti pa 2 reizēm katrs. Sacensību uzvarētāju apbalvošana – tās pašas dienas vakarā plkst.20:30 pie Cesvaines pils.