Foto: Ferrari

Felipe Masa ir apsolījis palīdzēt Fernando Alonso izcīnīt 2012.gada čempiona titulu, kamēr sarunas par paša brazīlieša līgumu ar “Ferrari” komandu rit pilnā sparā.

Šī Masam ir bijusi katastrofāli neveiksmīga sezona – pirms Beļģijas GP posma Alonso ir izcīnījis 164 punktus, kamēr Masas kontā tikai 25 punkti. Pēdējo reizi uz goda pjedestāla Masa stāvēja 2010.gada Korejas GP izcīņā.

Tomēr pēdējos posmos pirms vasaras brīvdienām Masa demonstrēja zināmu progresu, lai gan neveiksmes neļāva to realizēt punktos. Pats brazīlietis cer, ka atlikušajā sezonas daļā iejauksies cīņā par pjedestālu un varēs palīdzēt Alonso cīņā par titulu.

“Pats galvenais uzdevums man ir pacīnīties par pjedestālu, jo īpaši ja mans komandas biedrs ir man priekšā,” skaidroja Masa. “Man vienmēr prioritāte ir bijusi pjedestāls, taču ja sacīkstē Fernando būs man priekšā, es vienalga centīšos viņam palīdzēt.”

“Šobrīd esmu koncentrējies uz tuvākajām sacīkstēm un pateicoties komandas pūliņiem mans sniegums ir uzlabojies un tas dod papildus motivāciju,” atzina Masa.

Jāpiebilst, ka brīvdienās Felipe Masa neiztika bez autosacīkstēm un savā dzimtenē piedalījās “Copa Fiat” posmā Interlagosas trasē (attēlā). Brazīlietis gan nolēma nepiedalīties pašā sacīkstē, tomēr izbrauca trasē treniņos, kur uzrādīja ātrāko apļa laiku.

“Man bija par vienu riepu komplektu vairāk kā citiem un tas noteikti palīdzēja,” skaidroja “Ferrari” pilots. “Taču vienalga es necerēju, ka būšu ātrāks par lieliskiem un pieredzējušiem pilotiem, kā piemēram Kristians Fitipaldi vai Kaka Buēno un Andrē Bragantīnī.”

1 KOMENTĀRS

  1. vismaz vienas citas sarunas par līgumu ir noslēgušās veiksmīgi, ciktāl tas attiecas uz publiku – Spa Francorchamps trasē F1 būs arī nākamos 3 gadus, un nevis pārmaiņus ar spranču Magny-Cours.. Yess!!!