Foto: Caterham

Vitālija Petrova menedžere Oksana Kosačenko ir izteikusi bažas attiecībā par krievu pilota nākotni Formulā 1, jo šobrīd viņam trūkst atbalsta Krievijā.

Pats Petrovs jau vairākkārt ir izteicis vēlmi palikt “Caterham” komandas sastāvā arī 2013.gada sezonā, tomēr pagaidām komanda, kura nupat pārcēlās uz jaunu fabriku Līfīldā, nav apstirpinājusi savus plānus attiecībā uz nākamā gada pilotus sastāvu.

Tikmēr Petrova palikšana komandā ir atkarīga no vairākiem faktoriem un finansu atbalsts ir viens no tiem. Šobrīd tieši finansu atbalsts no Krievijas varētu kļūt par problēmu, uzskata Kosačenko.

“Ja kievu pilota klātbūtne Formulā 1 ir vajadzīga tikai Vitālijam Petrovam un Oksanai Kosačenko, tad mēs atradīsim arī citu nodarbi ārpus Grand Prix sacīkstēm,” intervijā krievu sporta avīzei “Sport Express” skaidroja Petrova menedžere.

“Formula 1 ir varens sports un turklāt ļoti prestižs, taču Vitālijam tas ir smags darbs un turklāt bez algas,” skaidroja Kosačenko. “Kāpēc? Iemeslu ir daudz, taču viens no tiem ir situācija Krievijā, kur jau tā ir grūti ‘pārdot’ sportistu, bet ‘pārdot’ F1 pilotu gandrīz neiespējami.”

Jāpiebilst, ka šajā sezonā “Caterham” komanda vēl nav izcīnījusi punktus, bet Petrova sniegums attiecībā pret savu komandas biedru Heiki Kovalainenu ir ļoti cienīgs: krievu pilots gan ir zaudējis kvalifikācijās ar 3:8, tomēr sacīkstē abiem pilotiem labākais panākums ir 13.vieta.

1 KOMENTĀRS

  1. viss skaistais reiz beidzas..

    Citeeto Oksanochkas tiraadi uzskatiishu par netiesu apstiprinaajumu agraako gadu baumaam, ka ne par Vitjuka brauksanu F1, ne par lepno Ladas logo uz kaara netika maksaats renjiem.

  2. Nu, Ladas zīme uz formulas bija tāpēc, ka Reņiem ir finansiāla un praktiska sadarbība ar to krievu autoražotāju.

    Bet nu man vairāk žēl Petrovu. Ja viņam būtu kārtīgs treniņš, man liekas, viņš mierīgi varētu būt aptuveni Batona vai Raikonena līmenī.

  3. Manuprāt, Petrovs ir tikai viens no daudzajiem viduvējiem braucējiem, bet Krievijas attieksme parasti ir: mums vajag čempionu vai vismaz 2. vai 3. vietu, nevis vienkārši pārstāvi kādā sporta veidā. Pārstāvis ir svarīgāks mazai tautai.
    Un neticu, ka Petrovs pēkšņi varētu kļūt par Kimi, Alonso vai Luisu. Viena 3. vieta ir viss, kas viņam bijis.