Foto: Aldis Putniņš

“Ferrari” komandas boss Stefano Domenikalli uzskata, ka Kimi Raikonens ir viens no bīstamākajiem Fernando Alonso sāncenšiem uz šī gada čempiona titulu.

Pēc trešās vietas Itālijā, Alonso savu pārsvaru kopvērtējumā atkal ir palielinājis līdz 37 punktiem. Šobrīd tuvākais Alonso sekotājs ir Luiss Hamiltons, tomēr Kimi Raikonens ir tikai 1 punktu aiz Hamiltona un 1 punktu priekšā Sebastianam Fetelam, kurš Moncā punktus neguva.

“Mums ir jārespektē visi sāncenši,” skaidroja Domenikalli, kad viņam jautāja, kurš no sekotājiem ir pats bīstamākais. “Taču es jau iepriekš esmu teicis, ka Kimi ir ļoti bīstams – viņš progresē soli pa solim un piezogas mums tuvāk un tuvāk.”

“Protams, arī Hamiltons ir bīstams, jo kā esam redzējuši pēdējās divās sacīkstēs, tad “McLaren” ir ātra mašīna, taču notiks var jebkas,” skaidroja Domenikalli. “Tas nozīmē, ka visi piloti, kas atrodas pirmajās piecās vai sešās vietās ir jāuztver ļoti nopietni.”

Tāpat Domenikalli atzīmēja, ka “Red Bull” dubultā izstāšanās no Itālijas GP sacīkstes ir ļāvusi “Ferrari” komandai atkal cerēt uz cīņu par Konstruktoru kausu atlikušajās septiņās čempionāta sacīkstēs. Šobrīd “Ferrari” kopvērtējumā ir 46 punktus aiz “Red Bull”, kas atrodas Konstruktoru kopvērtējuma galvgalī kopš Bahreinas GP posma. Itālijas GP laikā “Ferrari” spēja atspēlēt 27 punktus no “Red Bull” pārsvara un Domenikalli uzskata, ka viņa komandai šogad ir pa spēkam paņemt abus kausus – gan pilotu, kad komandu kopvērtējumā.

1 KOMENTĀRS

  1. Mjā – Kimis šosezon vairāk publikas uzmanību piesaistījis ar riepu problēmām izšķirošos brīžos, ar nespēju pagaidām izcīnīt ilgi gaidīto uzvaru, taču… klusi un lēnām kāpj kopvērtējumā uz augšu. Ja šāda tendence turpināsies, tad tiešām līdz sezonas beigām var notikt visādi brīnumi… 🙂

  2. lai cik labi tas neizklausītos tomēr Kimi ir patreiz kautkur starp Veberu un Batonu pēc spējām pacīnīties par titulu.. Jo viņš ir vienīgais no top6 kurš nav guvis uzvaru nevienā posmā un nekas neliecina ka gūs to šosezon..
    Bet tā jau respekt – tomēr pirmā sezona pēc atgriešanās diezgan laba.. 🙂

      • Nu tas ir tad, kad komandu pasūta uz 3 burtiem. Mūsdienās tas ir ļoti grūti, jo tur visur ir 300 cilvēku armijas, pret kuriem viens pilots nav nekas. Jābūt baigām iekšām, lai viņu visu priekšā darītu to, ko pats uzskata par pareizu un netikt izmestam no F1 ķēķa.

  3. tagad pieleca.. vainiiks

    nu ALO vispaar jau taadu varonjdarbu var pieraxtiit 2x, kameer attieciibaa uz Kimsteru cirkuleeja arii baumas, ka nevis Kimiitis nach pasuutija sarkanos, bet tika paluugts atbriivot vietu prieks kaada cita, kuru te vaardaa nesauxim skalji