Foto: Aldis Putniņš

Pēc Itālijas GP izcīņas Fernando Alosno ir sniedzis interviju spāņu avīzei “Marca” un šajā intervijā atklājis vairākus interesantus aspektus attiecībā uz titula cīņu un saviem sāncenšiem.

“Man atlikušajiem posmiem jāgatavojas it kā es būtu iedzinējs nevis līderis, jo 37 punktu nav nekas – vēl uz galda ir 175 punkti,” paziņoja Alonso. “Es domāju izvērst agresīvu stratēģiju un mēģināt uzvarēt nākamos trīs posmos. Turklāt mums būs kārtējie uzlabojumi.”

Alonso tuvākais sekotājs kopvērtējumā ir Luiss Hamiltons, kurš atpaliek 37 punktus, kamēr Raikonens zaudē 38 punktus un Fetels vēl par vienu punktu vairāk – 39.

“Ja man ir jāizvēlas starp Hamiltonu un Fetelu, tad es izvēlos Raikonenu,” sava sponsora “Viceroy” pasākumā jokoja Alonso. “Hamiltons ir vienīgais, kurš spēj uzvarēt arī tad, ja viņa rīcībā nav labākā formula, kamēr pārējie uzvar tikai tad, ja viņiem ir labākā formula.”

Tāpat Alonso dalījās pārdomās par to, kā savulaik pameta “McLaren” komandu. Šobrīd šī tēma ir ļoti aktuāla, jo arī Luiss Hamiltons ir izvēles priekšā – palik vai aiziet no Vokingas vienības.

“Tas bija labākais lēmums, ko es pieņēmu savā dzīvē,” paziņoja Alonso. “”McLaren” ir spēcīga komanda, taču spējusi izcīnīt tikai pāris titulus pēdējos 10 gados.”

Runājot par savu brīvā laik pavadīšanu, Alonso atzina: “Ja man būtu izvēle, ar ko pavadīt brīvo laiku, tad izvēlētos aktrisi Šarlīzi Teronu. Man patīk viņas filmas.”