Latvijā vēl nepieredzēta formāta, enerģiskas, atraktīvas, pozitīvas un unikālas sacensības pazīstamā latviešu autosportista Haralda Šlēgelmilha vadībā, jau septembrī – Šlēgelmilha izturības brauciens kartingā!

Kas tas ir?  Kartings, kā jau daudziem zināms, ir autosporta pamats. Arī Haralds savu karjeru ir uzsācis tieši kartinga disciplīnā. Kartings sniedz iespēju izbaudīt autosportu tā vistīrākajā formā, tāpēc tieši ar šo projektu Haralds vēlas sniegt iespēju īpašiem cilvēkiemto pilnībā izbaudīt! Jums ir iespēja piedalīties ekskluzīvā un vēl nebijuša formāta un nepieredzētas distances kartinga sacensībās, jo šo sacensību distance būs 500 apļi!!!
.
Kāpēc tas notiks?  F2 ir tikai viena soļa attālumā līdz F1 un Haralds Šlēgelmilhs ir vienīgais latvietis, kurš ir uzaicināts piedalīties šāda mēroga sacensībās! Ar savu dalību “Šlēgelmilha izturības braucienā” Jūs tiešā veidā atbalstīsiet Haralda startu F2 čempionāta noslēdzošajā posmā slavenajā Monzas trasē! Visu komandu sacensību dalības maksa būs līdz finansējums Haralda startam šajās sacīkstēs!
.
Kad?  Šī gada 23. septembrī, plkst. 11:00, Sporta kompleksā 333.
.
NOLIKUMS          PIETEIKUMA ANKETA
.
Pieņem izaicinājumu un piesaki savu komandu izturības braucienam kartingā jau šodien!
.
Kontaktinformācija:
Tālr. 29396303
E-pasts: harald@333.lv

1 KOMENTĀRS