Attēls: ekrānšāviņš

Džensons Batons uz BMX riteņa un BMX trasē.

“F1LV

Jāsāk ar to, ka tā ir “HUGO BOSS” reklāma un par savām pūlēm uzvalkā uz riteņa Batonam tiek maksāta alga. Turklāt skeptiņiem ir pamatotas bažas, ka video skatos no malas Batonu aizstāj profesionāls BMX braucējs – iespējams pat Māris Štrombergs…:)

Tikmēr Batonam gaidāmajā Japānas GP izcīņā būs 5 starta pozīciju sods – bez jokiem! Pirms šī posma, kur Džensons Batons izcīnīja lielisku uzvaru pirms 12 mēnešiem, brita formulai atklāja to pašu problēmu pārnesumu kārbā, kas lika izstāties Luisam Hamiltonam, kuram kārba arī nomainīta, tomēr viņam netiks piemērots sods, jo viņš nefinišēja iepriekšējā posmā. Kopvērtējumā Batons ir 75 punktus aiz līdera Alonso un tikai uzvara Suzukā saglabās britam niecīgas cerības pacīnīties par uzvaru.

Batons un BMX

1 KOMENTĀRS

  1. He-he, tur galīgi nav jābūt skeptiķim, lai saprastu, ka Batons, protams, tos trikus pats neteisa. Ja, nu, viņš vienīgi pusaudžu gados nav nemitīgi dauzījies apkārt ar veļļuku, taču tas ir maz ticams – bija taču jāslīpē meistarība uz četriem riteņiem… 😀

  2. Ja Batons mazāk laika veltītu BMX, vairāk laika paliktu treniņiem F1. Tad viņam pēc Hamiltona aiziešanas būtu vairāk iespēju kļūt par Mclaren 1. pilotu. Citādi iespējams, ka Peress viņu pārspēs.