Izcilajam autosportistam Sebastianam Lēbam šī ir kļuvusi par pēdējo pilno sezonu pasaules rallija čempionātā, taču tas nav sākums viņa karjeras beigām.

Par saviem plāniem “Citoen” rūpnīca paziņoja aizvadītās nedēļas nogalē notikušajā Parīzes motoru šovā. Pateicoties finansiālai palīdzībai no Abū Dabī, jau 2013. gada WRC sezonā komanda startēs ar trim mašīnām – pilnu sezonu aizvadīs Miko Hirvonens, kļūstot par vienības pirmo numuru, kamēr vēl vienu auto pilotēs Halids Al-Kasimi, iepriekš bez panākumiem startējis “Ford” komandā.

“F1LV

Tikmēr pēdējo astoņu sezonu pasaules čempions Sebsstians Lēbs gatavojas aizvadīt tikai atsevišķus rallijus un par titulu necīnīsies. Zināms vien, ka francūzis brauks pirmajā posmā Montekarlo rallijā. Un tās ir beigas Lēba dominantei kopš 2004. gada, kurai punktu pieliks viņš pats, tā arī neļaujot nevienam sevi pārspēt. Šogad viņš ir tuvu devītajam titulam!

Tas gan vēl nav viss, jo “Citroen” nopietni apsver iespēju pievienoties salonautomobiļu pasaules čempionātam jeb WTCC. Un, ja tas notiks, kopā ar komandu uz šīm šosejas autosacīkstēm dosies arī Lēbs, kurš sevi jau lieliski pierādījis Lemānas 24 stundu braucienā, tātad prot braukt ne tikai rallijos. Oficiāli apstiprinājumi gan vēl jāpagaida.

1 KOMENTĀRS