“Ferrari” komanda paziņojusi, ka septiņkārtējais F1 čempions Mihaels Šūmahers tās sastāvā neatgriezīsies, lai gan šādas spekulācijas paklīda pēc tam, kad 43 gadus vecais vācietis nav spējis nodrošināt sev jaunu līgumu ar “Mercedes”.

Šūmahers startēja “Ferrari” sastāvā no 1996. līdz 2006. gadam, šajā laikā izcīnot 72 uzvaras un piecus čempiona titulus.

“F1LV

Vācu laikraksts “Bild” novēroja, ka jau Singapūras GP nedēļas nogalē Šūmahers gandrīz 45 minūtes runājis ar “Ferrari” vadītāju Stefano Domenikali.

Tomēr šai pašai avīzei “Ferrari” pauda: “Skaitļi rāda, ka Mihaels Šūmahers ir labākais pilots F1 vēsturē un joprojām ir pelnījis vietu uz starta. Taču katram mīlas stāstam reiz jābeidzas un tieši tā ir noticis Mihaela un “Ferrari” gadījumā.”

Ja var ticēt baumām, tad reālākie kandidāti uz Felipes Masas vietu ir pašreizējie “Force India” braucēji Niko Hilkenbergs un Pols di Resta, lai gan nav izslēgts, ka komanda tomēr dos kārtējo iespēju ļoti vāji startējošajam Masam.

Ja Šūmahers tomēr nolems aktīvo karjeru pārtraukt, viņam atradīsies cits darbs “Mercedes” rūpnīcā, laikrakstam “Bild am Feiertag” apstiprinājis “Daimler” priekšsēdis Dīters Cetče.

1 KOMENTĀRS

  1. šis nav tas Ferrari, kurā reiz brauca MSch un par kuru kā tīmu es reiz fanoju, un personīgi neesmu pārliecināts, vai pašreizējā pastas, ravioli un spaggeti cienītāju mobā atgriezties vēlas pats Mihaēls