“Ferrari” komanda otrdien oficiāli paziņoja, ka vēl uz vienu sezonu pagarināts līgums ar brazīliešu pilotu Felipi Masu.

Šī ziņa pilnībā pārtrauc visas līdz šim izskanējušās spekulācijas par to, kurš varētu kļūt par Masas aizstājēju 2013. gadā.

Masa šajā komadā startē jau kopš 2006. gada un šajā laikā guvis 11 uzvaras, 15 reizes startējis no pirmās pozīcijas, uzstādījis 14 ātrākos apļus un 34 reizes iekarojis pjedestālu, 2008. gadā tikai par vienu punktu kopvērtējumā atpaliekot no čempiona Luisa Hamiltona. Tiesa, kopš tās sezonas Masa ne reizi nav izcīnījis uzvaru vai statējis no “pole position”, bet šogad viņa kontā tikai viens pjedestāls.

Līdz ar šo paziņojumu, tagad ir zināmi visu vadošo komandu sastāvi nākošajai Formula 1 sezonai. “Ferrari” rindās paliek Masa un Fernando Alonso, “McLaren” pārstāvējs Džensons Batons un Serhio Peress, “Red Bull” rindās paliks Sebastians Fetels un Marks Vēbers, “Mercedes” karogu aizstāvēs Niko Rosbergs un Hamiltons, bet “Lotus” rindās visai noteikti paliks Kimi Raikonens un Romēns Grožāns.

1 KOMENTĀRS

  1. Neaizmirsīsim kas ir Masas menedžeris un sekojoši, kas ir šī menedžera tēvs šobrīd un kās bija šis tēvs kādreiz – pirms vēl nebija kļuvis par FIA bosu…:)
    Parakstīts līgums, manuprāt – absolūta likumsakarība…:)

    • nenoliedzami, ka musjee Nikolaa savu maigo roku tur arii ir pielicis, bet ja shamaa podopechnijs nebuutu lietojams it nemaz, tad sarkano skudeeeriju teikt “No, f.. you very much” pat nikolaa papus neattureetu

  2. Ja Masa saglabās pēdējo 2 posmu ātrumu, tad pat objektīvi prātīgs lēmums.. un Masa ir nezūdoša vērtība iekš Ferrari – braucis ar Šūmi, Raikonenu, Alonso.. gan jau vēl paspēs tikt gan pie Fetela, gan Hamiltona, pirms ies pensijā 😀