Foto: Red Bull/Getty

Neskatoties uz to, ka Sebastians Fetels šobrīd ir čempionāta līderis, viņa komandas biedram Markam Vēberam no komandas puses netiek izvirzīts uzdevums palīdzēt vācietim un Vēbers var turpināt cīnīties ar viņu.

Vēbers kopvērtējumā ir 63 punktus aiz Fetela un līdz sezonas izskaņai atlikuši tikai 4 posmi. Turklāt Fetela sīvākā cīņa šobrīd ir ar Fernando Alonso, kur noteikti noderētu komandas biedra palīdzība, kādu bauda “Ferrari” līderis.
Foto: Red Bull/GettyUz doto brīdi “Red Bull” komandas boss Kristians Horners ir nolēmis neprasīt no Marka Vēbera spēlēt komandas biedra labā.

“Pagaidām nē,” atbildēja Horners. “Sebastians šobrīd ir čempionāta vadībā, bet Markam joprojām ir izredzes izcīnīt čempiona titulu. Es domāju, ka nebūs pareizi ieviest komandu pavēles, kamēr Markam ir kaut matemātiskas iespējas izcīnīt titulu. Korejā viņi nodemonstrēja, ka spēj godīgi un apdomīgi cīnīties viens ar otru – tas ir vienīgais, ko no viņiem prasām.”

Šobrīd Marks Vēbers kopvērtējumā ir 5.vietā aiz Fetela, Alonso, Raikonena uz Hamiltona. Šobrīd Fetelam pietiektu ar 36 punktiem, lai no čempiona cīņas arī matemātiski izslēgtu Vēberu. Tas nozīmē, labākā gadījumā (priekš Fetela) Marks Vēbers palīdzēs komandas biedram cīņā par titulu tikai pēdējos divos čempionāta posmos ASV un Brazīlijā.

1 KOMENTĀRS

  1. Koks ar diviem galiem… nupat jau būtu prātīgi tomēr tās pavēles ieviest. Lai gan Vēbers noteikti ir citās domās 🙂 Interesanti būtu zināt, vai viņš pats vēl cer iegūt titulu?

    Pilotu Top? 1.Fetels, 2.Alonso, 3.Raikonens

    p.s. Raikonenam šosezon vēl neviena haļava nav bijusi… vienu uzvaru puika būtu pelnījis 🙂 Kaut vai kā balvu par centību 🙂