Nesen kronētais 2012. gada pasaules čempions Sebastians Lēbs piedzīvojis avāriju Sardīnijas WRC rallija trešajā ātrumposmā, tobrīd atrodoties līderpozīcijā.

Negadījums notika pēc veiktiem aptuveni pieciem kilometriem dienas pirmajā ātrumposmā. Iepriekšējo dienu Lēbs bija noslēdzis 1.1 sekundi priekšā savam “Citoen” komandas biedram Miko Hirvonenam, bet jau trešajā  “dopā” izlidoja no trases un izstājās. Sportists atzina, ka tā bijusi kļūda stenogrammā, jo ātrumam līkumā vajadzēja būt mazākam.

Tagad sacensību vadībā izvirzījies Hirvonens, otro vietu ieņem “Ford” pārstāvis Peters Solbergs, bet uz trešo vietu pakāpies Madss Estbergs no “Adapta Ford”. Sacensības turpinās.

Avāriju SS3 piedzīvoja arī “Citroen Junior” komandas pilots Tjerī Noivils. Viņa mašīna uzmeta kūleni un sportists savainojis savu labo roku, no ceturtās vietas atkrītot ārpus pirmā desmitnieka.

Tāpat avāriju piedzīvojis Jāri-Mati Latvala, viens no galvenajiem pretendentiem uz uzvaru. Dienu uzsācis no sestās pozīcijas, “Ford” pilots jau bija pacēlies uz ceturto vietu, kad ceturtajā ātrumposmā labajā līkumā ietriecās zemes valnī, sabojājot radiatoru. Mašīna vēl kādu laiku kustējās uz priekšu, taču somam nācās to apturēt un izstāties.