Foto: Aldis Putniņš

Ar īpašu video paziņojuma palīdzību ‘Lotus’ komanda ir apstiprinājus, ka Kimi Raikonens paliks vienībā arī uz 2013.gada sezonu.

“F1LV

Pirmdien pēc Indijas GP izcīņas, kurā Raikonens finišēja septītajā vietā, ‘Lotus’ komanda apstiprināja, ka somu pilots paliks vienībā arī uz 2013.gada sezonu.

Attiecībā uz savu startu Indijas GP Raikonens atzina, ka mašīna bija spējīga cīnīties par goda pjedestālu, tomēr visas sacīkstes laikā soms bija iesprūdis ariz Felipes Masas un tā arī nespēja tikt garām “Ferrari” pilotam. Vienīgā iespēja Kimi radās pēc Masas boksu apmeklējuma, kad ar uzsilušām riepām ‘Lotus’ pilots spēja apdzīt brazīlieti, tomēr uzreiz sekoja “Ferrari” pilota atbilde, jo viņš izmantoja DRS zonu, lai atgūtu pozīciju.

1 KOMENTĀRS

  1. 1. labi ja kāds aizpilda robu un franču gadījumā ideāli būtu LeMāna, Bernijs spiedīs uz PaulRikāru kas ir super trase, kamēr Maņikūra ir ko sauc par mikimausu trasēm.
    2. Genii šķiet grib pārdot vien mazu Lotus daļu, tāpēc laikam tas beigās Proton nav īpaši vilinoši.
    3. par naudas kapu – kas gribēs/varēs, tas tērēs. lielākā ņemšanās ir cik var noprast par to vai to naudu ko Ferrari, Mercedes, Renault u.potenciāli c. iekļaut vai ne. Bet lai vai kā – kā to precīzi pārbaudīt un kas to darīs