Horhe Lorenco, kurš iepriekšējā nedēļas nogalē Austrālijā izcīnīja otro MotoGP čempiona titulu, apstiptinājis dalību šī gada “Race of Champions” sacīkstē, kas notiks Bankokā.

“F1LV

Šajā sezonā Lorenco “Yamaha” sastāvā ir aizvadījis lielisku sezonu – jaunais čempions visos posmos nebija zemāk par otro vietu, ja neskaita vienu, kurā spānis tika izsists no sacīkstes jau pirmajā līkumā. Lorenco decembra vidū dosies uz Taizemi, kur veiks demo braucienus ar “Yamaha” motociklu un piedalīsies arī pašās sacīkstēs.

“Šis gads man ir izvērties vienkārši lieliski un es nevaru iedomāties labāku viedu, kā to pabeigt – man būs iespēja sacensties ar labākajiem pasaules pilotiem “Race of Champions” sacīkstē,” paziņoja Lorenco, kura nākamās sezonas komandas biedrs būs Valentīno Rosi. “Tas man nebūs viegls uzdevums, jo pasaules labākie sacīkšu piloti būs savā stihijā, kamēr man būs jāpierod pie papildus diviem riteņiem. Taču pasākumā piedalīsies arī Miks Dūens (pieckārtējs 500cc pasaules čempions) un mums abiem būs iespēja pierādīt, ka arī motosportisti var rādīt labu sniegumu uz četriem riteņiem. Es ceru, ka skatītājiem patiks un arī mēs gūsim baudījumu.”

Kopā ar Lorenco un Dūenu, pasākumā dalību jau ir apstiprinājušas tādas zvaigznes kā Sebastians Fetels, kurš Nāciju kausā startēs kopā ar Mihaelu Šūmaheru. Tāpat piedalīsies arī jaunais IndyCar čempions Raijans Hanters Rejs un Deivids Kulthards, kurš nesen paziņoja par savas DTM karjeras beigšanu.

1 KOMENTĀRS