Foto: Aldis Putniņš

“Ferrari” prezidents Luka Montidzemolo ir uzstādījis konkrētu mērķi savai komandai uz nākamo posmu ASV – sagatavot pietiekami ātru mašīnu, lai nodrošinātu uzvaru Fernando Alonso.

Pēdējā posmā Abu Dabi pēc Sebastiana Fetela problēmām kvalifikācijā Fernando Alonso tikai par 3 punktiem izdevās samazināt vācieša pārsvaru kopvērtējumā un pirms pēdējiem diviem čempionāta posmiem tas ir 10 punkti. Montidzemolo kārtējo reizi uzteica Alonso par spēju izcīnīt otro vietu, lai gan kvalifikācijā “Ferrari” pilots uzrādīja tikai septīto rezultātu.

Pēc tam, kad pirmdien tika noturēta tikšanās ar Stefano Domenikalli un komandas vadošajiem inženieriem, Luka di Montidzemolo paziņoja, ka vienība vairs nedrīkst atļauties būt iedzinēju lomā un jānodrošina Alonso ar mašīnu, kas spēj uzvarēt “Red Bull” un Fetelu.

“Fernando kārtējo reizi nodemonstrēja izcilu sniegumu un cīnījās par uzvaru līdz pēdējiem apļiem,” skaidroja Monidzemolo. “Taču turpmākajos posmos mums ir jāspēj vairāk – tieši to es pieprasīju no Domenikalli un viņa komandas: mums priekšā ir 10 dienas, kuru laikā ir jāpaveic viss iespējamais, lai ierodoties Teksasā mums būtu mašīna, ar ko cīnīties par uzvaru. Tukšiem vārdiem nav nozīmes, taču tieši tāds ir mūsu mērķis.”

1 KOMENTĀRS

  1. Visu cieņu tev Arnis Vība . Tikai neparcenties. Ka hamiltonam būs pole tad atkal kautkas ar to tehniku notiks. teikshu godīgi ferrari ir otrā izsturigākā formula shogad,kas nav nogājusi no trases. Toties kā FERRARI ir un paliks F1 leģenda. Es klanos priekshā enzo ferrari kas ir dibinājis šo zīmolu. Ta kā pats pasties ko sudraba būltas tagat dara,kad jau ir prom rons denis. ja nemaldos ferrari tagat stingrus padomus dod slavenais konstruktors Rory Byrne. kas agrāk stardaaja ferrari. Tiem kam nepatīk sarkanie nav mana daļa.bet alonso ir malacis ja var zemu F 2012 formulu pacelt uz podiumu tad visu cienju vinjam,un komandai.

    • nus, ir jau arii sarkanajai skudeerijai bijusi periodi, par kuriem laagaa nepatiik atmineeties, piemeeram taa pa lielam, periods peec tam kad Il Commendatore Endzo atvalinaajaas, un pirms lietas paarneema nebezisvestnijs Jean Todt.

      Sazveerestiibu teoriju piekriteejiem vareetu intereseet fakc, ka 1988. gada (nedaudzas dienas peec tam, kad aizsaulee aizgaaja Il Commendatore) 1-2 Mondzaa bija vieniigais gadiijums togad, kad iztika bez britu himnas kaa otraa izpildiitaa gabala apbalvosanas ceremonijaa. Pirmais – jebnu marseljeeza, jebnu ‘hino nacional’.. Sakritiiba? 😉

  2. Tā jau ir – nav vairs 70-tie gadi, kad baltā krekliņā un kļošenēs tērpies garmatainais hipijs Luka pirms starta ar lineāla palīdzību varēja pieregulēt antispārnu un Ferrari momentā spēja aplī pielikt sekundi… 😀

  3. Viens piekrt, otrs nepiekrīt – tā vienmēr ir bijis un būs. Bet nu nevajag jau palikt ta ka bābām uz tirgu. Esu Alonso fans, bet nu šaubos ka tagad tik saķīlēts baigais dampis. Savā mērā tās ir tukšas runas, bet nu katrs jau saka kaut ko tādu lai publiku uzkurinātu – labā vai sliktā nozīmē. Veiksmi visiem, lai izdodas jūsu favorītiem laba sacīkste ASV.

  4. Plkst. 06.34. kļuva skaidrs, ka Obama ir pārliecinoši uzvarējis vēlēšanās. Secinājums – Hamiltons (arī viņam tēvs ir nēģeris, bet māte baltā) var uzvarēt nākamajā sacensībā ASV. Biju par Obamu! Urā! Bet, ja reāli prognozēju Fetela uzvaru un arī to, ka McLaren formula ASV nesaplīsīs.

  5. Labrīt! Ko gan citu teikt Montidzemolo kungam. Skaidrs kā saulaina diena ka buļļiem ir konstruktora kauss, pelnīti, un Fetels būs 3 kārtējs F1 čempions…šo titulu var atņemt tikai fatāla vāģa neveiksme, vai Massa 🙂 Lai gan Alonso arī būtu pelnījis, bet vāģis tomēr elpo Adriana Ņuija izplūdes gāzes. Štatos Fetelam atliek uzvarēt un Alonso finišēt ne augstāk kā par 5 vietu un 2012.gada čempionāta stāsts būs izstāstīts. P.s. Lai vai kā, GO ALONSO!!!