Pēc pagājušās sacīkstes izlaišanas, Dakaras rallijā plāno atgriezties spāņu vecmeistars Karloss Sainss, kurš apvienosies vienā komandā ar Naseru Al-Atiju un Tjerī Manjaldi.

Komandu veido 2011. gada Dakaras čempions Al-Atija. Katariešu rallija pilots nolīdzis kompāniju “Jefferies Racing Californian”, kas specializējas bezceļu bagiju ražošanā ASV čempionātam. Viņi tad arī būvēs trīs bagijus Al-Atijas komandai.

Šie bagiji būšot līdzīgi Robija Gordona komandas slavenajiem “Hummer”, ar kādu Al-Atija piedalījās Dakarā šogad. Tiem būs aizmugures piedziņa un spēcīgs V8 motors, kas spēšot attīstīt pat 735 zirgspēkus. Mašīnas jau ir pabeigtas un pirmie testi tiks aizvadīti no šodienas līdz 15. novembrim.

Kā jau minēts, vienā komandā ar Al-Atiju startēs leģendārais WRC čempions Karloss Sainss, kurš Dakarā triumfēja 2010. gadā. Abi piloti tolaik kopā startēja “Volkswagen” rūpnīcas komandā, kas vairs sacensībās nepiedalās. Trešais pilots būs francūzis Tjerī Manjaldi, kurš savukārt iepriekš startējis motociklu klasē, bet pēdējos gados brauc tieši ar bagijiem.