Foto: Red Bull/Getty

Sebastians Fetels uzskata, ka viņš un Fernando Alonso abi šogad ir cietuši no citu kļūdām vai tehniskām neveiksmēm, maksājot par to ar zaudētiem punktiem. Par čempionu kļūs pilots, kas būs to pelnījis vairāk, paziņoja Fetels.

“F1LV

Iepriekšējā posmā Abu Dabi Sebastians Fetels pēc problēmām kvalifikācijā bija spiests startēt no boksiem, taču neskatoties uz to vācietis spēja pakāpties uz trešo vietu un finišēt uzreiz aiz sava titula sāncenša Fernando Alonso, kurš tādejādi kopvērtējuma punktu deficītu spēja samazināt tikai par trim punktiem.

Šobrīd līdz čempionāta izskaņai ir palikuši divi posmi un abus sāncenšus šķir 10 punkti. Teorētiski passtāv iespēja Fetelam titulu izcīnīt jau šajā nedēļas nogalē Ostinas trasē ASV.

“Pēdējie posmi mums ir bijuši ļoti labi, tas ir maigi izsakoties,” intervijā Formula 1 oficiālajā mājas lapā stāsta Fetels. “Arī konkurenti mums ir palīdzējuši. Ja paskatāmies uz sezonu un visām 20 sacīkstēm kopumā, incidenti un neveiksmes piemeklē jebkuru. Arī mēs esam no tām cietuši un es ļoti ceru, ka tagad šī neveiksmju fāze jau ir garām.”

“Nav iespējams tik daudz sacīkstes aizvadīt bez problēmām,” turpināja Fetels. “Tas, protams, neietilpst mūsu aprēķinos un plānos, bet uz to ir jābūt gatavam un nedrīkst stāvēt un brīnīties ar ieplestu muti, kad tas notiek. Ja paskatāmies uz iepriekšējām sacīkstēm, tad, domāju, ka manu neveksmju skaits ir līdzīgs kā Fernando Alonso. Es joprojām esmu pārliecināts, ka par čempionu kļūs pilots, kas to vairāk ir pelnījis. Bez šaubām mēs šobrīd esam labākās pozīcijās un es ceru, ka mēs darīsim visu iespējamo, lai kļūtu par čempioniem.”

Kad Fetelu aicināja izvēlēties sezonas spilgtāko mirkli, vācietis atbildēja nekavējoties: “Tas vēl ir priekšā! Iespējams pirmā uzvara sezonā Bahreinas posmā bija liels atvieglojums. Tāpat lieliska bija uzvara Singapūrā, jo es to uzskatu par fiziski smagāko sacīksti sezonā. Protams, arī Abu Dabi bija izcila. Taču, kā jau teicu, labākais vēl ir priekšā.”

1 KOMENTĀRS