Foto: Premier League/Getty

Britu prese ziņo, ka Premjerlīgas boss Ričards Skudamors šobrīd ir vadošais kandidāts, lai pie F1 čempionāta stūres aizstātu Berniju Eklstonu.

Nevar aizmirst, ka turpinās izmeklēšana 82 gadus vecā Eklstona kukuļošanas lietā un nav izslēgts, ka F1 boss būs spiests maksāt ļoti lielus naudas sodus vai tiks ierosināta lieta arī pret viņu Gerharda Gribovska kokuļošanas skandāla sāgā. Jebkurā gadījumā jau ilgāku laiku tiek runāts par to, ka Eklstons drīz varētu nodot savas pilnvaras “Formula One Management” un “Formula One Adimistration” vadībā.

“CVC (Formula 1 īpašnieki) apgalvo, ka netiek meklēts aizstājējs Eklstonam, tomēr arī viņi ir sagatavojuši sarakstu ar iespējamiem kandidātiem,” raksta “Daily Mail”. “Ar šo sarakstu CVC dosies pie Eklstona gadījumā, ja brits būs spiests nodot savas pilnvaras, un Skudamors ir šī saraksta galvgalī.”

Ričards Skudamors tiek augstu vērtēts sporta menedžmenta pasaulē, jo pēdējos gados ievērojami ir pacēlis Anglijas spēcīgākās futbola līgas vērtību – ik gadu no TV līgumiem Premjerlīga iegūst ap 5 miljardiem sterliņu mārciņu. Tajā pašā laikā “Daily Mail” atzīst, ka būtu nepieciešams ļoti dāsns piedāvājums, lai aizvilinātu Skudamoru no Premjerlīgas.