Adrians Zutils

Lai gan Adrians Zutils ir tuvu tam, lai parakstītu jaunu līgumu ar “Force India” komandu, viņa atgriešanās Formulā 1 var tikt apdraudēta.

Respektablais vācu izdevums “Auto Motor und Sport” raksta, ka “Force India” līgumu parakstīs tieši ar Zutilu, lai gan komandas sporta nodaļas boss Otmars Zafnauers apstiprinājis, ka vēl kontrakts nav noslēgts ne ar vienu pilotu. Komandas īpašnieks Vidžajs Malja, savukārt, pēdējo nedēļu laikā vairākas reizes pieminējis Zutila vārdu saistībā ar vakanto Niko Hilkenberga vietu.

“F1LV

Lai gan 29 gadus vecais Zutils ir tuvu tam, lai atgrieztos čempionātā pēc viena gada pārtraukuma, tas tomēr var nenotikt. Pērn vācietis tika apsūdzēts par uzbrukumu ar stikla lausku cilvēkam kādā Ķīnas naktsklubā. Šī gada janvārī tiesa viņam piesprieda 18 mēnešu nosacītu cietumsodu un lika ziedot labdarībai 200 tūkstošu eiro. Taču joprojām nav skaidrs, vai Zutilam nākošgad būs ļauts iebraukt Ķīnā, ASV un Kanādā. Ja šis aizliegums būs spēkā, komanda viņa pakalpojumus visai noteikti neizvēlēsies.