Bijušais F1 pilots Nelsons Pikē juniors uzskata, ka Fernando Alonso pavisam noteikti šogad varētu bez lielām problēmām kļūt par čempionu, ja startētu “Sauber” vai “Lotus” komandā.

“Šogad “Ferrari” mašīna ir sliktāka par šo divu komandu formulām, taču, pateicoties Alonso, reizēm tiek paveikti brīnumi,” radiostacijai “Jovem Pan” atzina Pikē.

Brazīlietis, kurš šogad izcīnīja pirmās uzvaras NASCAR otrajā un trešajā līgā, turpina: “Ja viņš brauktu “Sauber” vai “Lotus”, domāju, ka viegli kļūtu par čempionu. Dažreiz redzu, ka šīs mašīnas spēj pabraukt pa priekšu, taču vienmēr uzdodu jautājumu, tas ir tehnikas vai pilotu nopelns?”

“Red Bull” konsultants Helmuts Marko gan domā citādi un vācu “Auto Bild Motorsport” izteicies šādi: “Kam bija labākā mašīna Hokenheimā? “Ferrari” nav tik slikta kā visi saka. Varbūt Fernando arī nav pati ātrākā formula, taču visas sezonas garumā tā bijusi ļoti laba. Ja Alonso saka, ka viņam jācīnās ar neasu zobenu, tad jāatzīst, ka viņš sūdzas ļoti augstā līmenī.”

Jau šo svētdien Alonso būs iespēja izcīnīt trešo F1 čempiona titulu. Lai vēl vairāk stimulētu savu braucēju atgūt 13 punktu deficītu kopvērtējuma līderim Sebastianam Fetelam, “Ferrari” komanda par uzvaru čempionātā piesolījusi Alonso samaksāt 10 miljonus eiro lielu prēmiju, vēsta itāļu izdevums “La Stampa”.

1 KOMENTĀRS

  1. patiik Helmuta Marko teiktais, ka ne jau katraa posmaa Ferrari bija it bezceriigi leenaaki. shogad vispaar nevienam nav aatraakaa vai leenaakaa mashiina no TOP3 komandaam. speeku sameeri pluust un mainaas. un uzvar tas, kas visaatraak mainaas liidzaa.