Iznīcības priekšā nonākušās F1 komandas HRT mehāniķi pēc atgriešanās no Brazīlijas sarīkojuši grautiņu birojā Madridē.

Spāņu izdevums “El Mundo” ziņo, ka mehāniķi, daļa no kuriem bija krietnā reibumā, uzreiz pēc atlidošanas no Sanpaulu, kur svētdien noslēdzās F1 čempionāta sezona, devās uz HRT bāzi, lai pieprasītu algu par padarīto darbu. Situācija esot bijusi saspīlēta, izcēlušies pat kautiņi, kā rezultātā HRT vadība pat bijusi spiesta izsaukt policiju.

“F1LV

Tikmēr arvien vairāk tiek runāts, ka HRT komanda drīzumā izbeigs savu grūto trīs gadus ilgušo pastāvēšanu. Komandas īpašnieki “Thesan Capital” vairs neesot gatavi ieguldīt līdzekļus un izskatās, ka arī jaunus īpašniekus atrast nebūs pa spēkam.

“Sezonu esam beiguši ar ļoti daudziem jautājumiem,” televīzijas kanālam “Antena 3 ” atzinis komandas pilots Pedro de la Rosa. “Vai komanda vēl pastāvēs? Vai tā mainīs nosaukumu? Tas skumdina, jo, kad runāju ar mehāniķiem, pat nezināju, vai tā ir pēdējā reize, kad strādāju ar viņiem kopā. Kad aizsākām šo projektu, domājām, ka tas būs ilgtermiņa.”

Viņš turpina: “Lai kas arī nenotiktu, šī komanda vairs nestartēs zem Spānijas karoga un tas ir pats sāpīgākais. Iespējams, nekad vairs mēs Formulā 1 neredzēsim spāņu komandu.”

1 KOMENTĀRS

  1. Nu jāsaka, ka Pedro tad ir ļoti naivs, ja viņš tik tiešām domāja, ka šis būs ilgtermiņa projekts. Kā gan var domāt, ka komanda kurai jau pašos pirmsākumos bija lielas problēmas atrast finansējumu darbības uzsākšanai var izveidoties par stabilu F1 komandu? Ik īpaši jau šī brīža Spānijā, kur valda iespaidīga krīze?

  2. Varēja jau viņus pārpirkt kāds autoražotājs (domas par japāņiem.. tā pati Honda varbūt vai Toyotas 2.atgriešanās? vai tikpat labi kaut kas no Ķīnas), lai izveidotu komandas platformu, uz kuras būvēt 2014.gada komandu, kad iespējas izšauties virsotnē ar jaunajiem dzinējiem būs vislielākās..