Bijušā “Williams” izpilddirektora Adam Parra komiksu grāmata par viņa pieciem Formulā 1 aizvadītajiem gadiem.

Lai gan grāmata veidota netradicionāli (komiksu stilā), tieši šis formāts ir ļāvis autoram ar maz teksta pateikt ļoti daudz, jo melnbaltie zīmējumi ar retiem sarkaniem akcentiem ir ļoti daudznozīmīgi un izteiksmīgi.

Iespējams Parra pieeja var likties nenopietna, tomēr viņš grāmatā aizskar vairākas ļoti nopietnas tēmas, kas skar arī Formula 1 nākotni. Tostarp beidzot varam uzzināt arī visu patiesību par to, kāpēc cilvēks, kurš tika uzskatīts par Sera Frenka Viljamsa pēcteci “Williams” komandas vadītāja amatā, tik pēkšņi pirms 2012.gada sezonas nolēma aiziet. Kā jau tika baumots – šī rīcība bija kā lodes uzņemšana un upurēšanās komandas labā, jo Adams Parrs vairākos fundamentālos jautājumos nepiekrita F1 saimniekam Bernijam Eklstonam.

Grāmatas priekšvārdu rakstījis bijušais FIA prezidents Makss Moslijs, kurš atzīst, ka “aizkulisēs Formula 1 ir ļoti dīvaina un brīžiem neizprotama.”

“F1 ir 10 vai vairāk komandu vadītāji, kuri, ja vien spētu vienoties par pāris elementāriem likumiem, kļūtu par ļoti ienesīga biznesa sastāvdaļu,” raksta Moslijs. “Taču viņi izvēlas operēt veidā, kas viņu dzīvi padara par vienu vienīgu cīņu par izdzīvošanu, jo nav iespējams atrast tik daudz naudas, lai startētu konkurētspējīgā līmenī.”

Šobrīd, atkarībā no pieprasījuma, grāmata ir pieejama Amazon interneta veikalā un tās cena ir £25.