Attēls: ekrānšāviņš

Esam izvēlējušies sešus apdzīšanas manevrus no 2012.gada sezonas, no kuriem kopīgi noteiksim labāko.

Raikonens apdzen Šūmaheru Beļģijas GP. Kimi Raikonena cīņa Spa trasē ar Mihaelu Šūmaheru vainagojās ar lielisku apdzīšanas manevru īsi pirms “Eau Rouge” līkuma – vietas, kur pēc pašu pilotu vārdiem nav iespējams apdzīt.

Masa apdzen Sennu Singapūras GP. Lai gan Felipes Masas sezona bija katastrofāla, izskaņā brazīlietis spēja atstāt pat ļoti labu iespaidu un spilgtākais moments noteikti bija cīņa ar Bruno Sennu Singapūras ielās, kur “Ferrari” pilots ‘ar elkoņiem’ izcīnīja vietu un, neskatoties uz saslīdēšanu, tika garām Sennam.

Hilkenbergs apdzen Hamiltonu un Grožānu Korejas GP. Niko Hilkenbergs sezonas izskaņā sāka demonstrēt ļoti pamanāmu sniegumu un Korejā pamanījās veikt dubulto apdzīšanu, tiekot garām Grožānam un Hamiltonam, kuram bija problēmas ar mašīnu. Finišā Niko izcīnīja sesto vietu.

Kobajaši apdzen Batonu Spānijas GP. “Circuit de Catalunya” nav vienkāršākā trase apdzīšanai, tāpēc Kamui kamikadzes gājiens pret Batonu vēl vairāk ir ievērības cienīgs. Ar šo manevru Kabajaši atņēma Batonam 7.vietu, bet vēlāk apdzina arī Rosbergu un finišēja piektajā vietā.

Alonso apdzen Vēberu Abu Dabi GP. Šajā sacīkstē Alonso bija iespēja atgūt vadību titula cīņā, jo Fetelam bija jāstartē no boksu celiņa. Sacīkstes sākums Alonso izdevās ļoti labs un agresīvs – jau pirmajā aplī uz vēlāku bremzēšanu tika apdzīts Marks Vēbers – turklāt priekšā esošais Pastors Maldonādo situāciju padarīja vēl bīstamāku.

Raikonens apdzen Šūmaheru Brazīlijas GP. Raikonena un Šūmahera dueļa otrais dublis un atkal Kimi izrādās pārāks. Pēdējā karjeras sacīkstē vācietis negrieza ceļa nevienam (izņemot Fetelu) un cīņa ar Raikonenu ‘Senna-S’ līkumā bija paraugs visiem jaunajiem talantiem – precīza pilotēšana, cīņa līdz galam, bet ar cieņu pret pretinieku, atzīstot tā pārākumu un neizsito to no trases. Interesanti, ka ‘pirmās karjeras’ pēdējā sacīkstē tur pat Brazīlijā 2006.gadā abu cīņa tieši tajā pašā līkumā noslēdzās Mihaela Šūmahera labā.

Info: F1Fanatics.co.uk

Lai noskaidrotu labāko apdzīšanas manevru, aicinām piedalīties aptaujā un nobalsot par savu favorītu.

1 KOMENTĀRS