Foto: Sauber“Sauber” komanda ir kļuvusi par pirmo Formulā 1, kas paziņojusi, ka tās jaunā mašīna ir gatava jau šobrīd uzsākt testu braucienus.

Vācu izdevums “Speed Week” ziņo, ka “Sauber” jaunais spēkrats jau veiksmīgi pārvarējis FIA triecienu testus un trasē debitēs F1 testu pirmajā dienā 5. februārī Heresā. Arī vairums pārējo komandu būšot gatavas uzsākt jauno modeļu testus ar pirmo dienu, taču ne visas.

Šobrīd mazliet iekavējuši plānu esot pat čempionvienība “Red Bull”, taču darbi visticamāk tikšot pabeigti laikā. Tikai divas nedēļas pēc pirmajiem testiem formula varētu būt gatava “Caterham” vienībai un tas pats visticamāk būs arī ar “Williams”, kas šogad izcīnīja vienu uzvaru, teikts publikācijā.

1 KOMENTĀRS

  1. Urāāā taktiskās spēlītes ir sākušās!!! Mēs esam gatavi, mēs esam pietuvojušies līderiem, mēs esam kļuvuši ātrāki, BLA BLA BLĀĀĀĀĀ!!!! 3 mēnešus varēsim vērot un lasīt kā ar tuksām bākām un ar vecajām formulām komandas spodrina mundierus sponsoru priekšā :)!!! VISS BŪS SKAIDRS TIKAI AUSTRĀLIJĀ PĒS 91 dienas kad būs pirmie trenniņbraucieni!!!

  2. nav pārsteigums – šī gada spēkrats bija labs, ap pussezonu beidza to apgreidot, noteikumi gandrīz tie paši, tā ka bāze sagatavei bija laba. un turklāt puse no komandām mēdz skaļi NEreklamēt to cik tālu tikuši ar nākamā gada mašīnītēm