Lai izgatavotu ātrāku mašīnu nākamā gada F1 čempionātam, Fernando Alonso savai komandai “Ferrari” iesaka meklēt iespējas apiet tehniskos noteikumus, kā to nereti dara konkurenti.

“Bija vairāki skandāli, kuros bija iesaistītas vairākas citas komandas, taču ne mēs,” intervijā itāļu laikrakstam “La Gazzetta dello Sport” stāsta šī gada otrās vietas ieguvējs Alonso, kurš par trim punktiem kopvērtējumā atpalika no Sebastiana Fetela. “Arī mums ir jādomā šajā virzienā, mēģinot atrast kādas nepilnība noteikumos un mēģinot iet uz visu banku, kā to dara citi, lai uzlabotu savu ātrumu.”

“F1LV

Tikmēr daiļrunīgais “Red Bull” konsultants Helmuts Marko uzskata, ka “Ferrari” komanda šogad izrīkojās pagalam apkaunojoši, cenšoties panākt Fetela titula svītrošanu pēc Brazīlijas GP, un ir pamatīgi iedragājusi cerības nākotnē pievilināt pie sevis šī gada čempionu.

“Sebastianam atmiņa ir kā zilonim,” vācu “Sport Bild” izteicies Marko. “Viņš iegaumē visu. Un viņš atcerēsies, ko tieši “Ferrari” darīja pēc pēdējā posma.”

“Ferrari” lūdza oficiāli paskaidrot dažus Fetela apdzīšanas manevrus sacīkstēs Brazīlijā, kas it kā notikuši dzelteno karogu zonā, tādā veidā cenšoties atņemt vācietim trešo titulu.

Pašam Fetelam par to ir šāds komentārs: “Neviens nevēlas zaudēt, taču ir jāiemācās to darīt. Pretinieks ir jāciena un jāsaprot, ka konkurenta sniegums reizēm ir labāks.”

1 KOMENTĀRS

    • taada liimenja kaomandaa kaa Ferrari vajadzeeja buut cilveekiem kas redz labaak par mansellu pie TV ekraana. turklaat papiiru Ferrari uzraxtiija peec saciikstes, kad atkaartojuma materiaali un fotograafijas jau bija pie-ejami.

      tieshi shii neredzeeshana, nesaprashana vai negribeeshana saprast Ferrari komandas prestizhu nu nekaadi nespodrina.

    • Tu neesi skatījies, ne TV ne arī kur citur. Beigās nekur negāja runa par strīpainiem karogiem, jo visiem strīpainajiem karogiem blakus bija arī dzeltenie. Visos gadījumos apdzīšanas bija tīras, bez da jebkādiem karogiem. Pēdējā, visstrīdīgākajā, gadījumā strīpaino karogu nebija vispār. Bija tikai zaļais aiz dzeltenā, kuru TV kamerās gandrīz nevarēja redzēt. Paskaties sīkāk un tad runā!

  1. Pilnīgi visas F1 komandas dienu un nakti intensīvi domā, kā varētu apiet noteikumus. Tas nu ir kā bankā. Atšķirība tikai tā, ka daži domā un arī izdomā visādus radošus brīnumus, kamēr citiem ar to ideju ģenerēšanu iet krietni švakāk.