Foto: McLaren

“McLaren” komandas jaunpienācējs Serhio Peress ir paziņojis, ka viņa pānos 2013.gada sezonā ir cīnīties par čempiona titulu.

“F1LV

“Cerams komandai izdosies uzbūvēt ļoti spēcīgu mašīnu un mēs varēsim cīnīties par čempiona titulu,” paziņoja Peress, kurš šodien Vokingas bāzē oficiāli tika stādīts priekšā britu presei. “Tas ir mūsu mērķis. Es neizjūtu īpaši lielāku spiedienu, taču šajā komandā galvenais ir rezultāti un man kā pilotam ir jānodrošina tie.”

22 gadus vecais Peress “McLaren” komandā nomainīja Luisu Hamiltonu, kurš ir pievienojies “Mercedes” komandai. Tikmēr meksikānis, kurš iepriekš 3 gadus jau ir dzīvojis Lielbritānijā laikā, kamēr startēja britu F3, pirmo reizi trasē ar jauno “McLaren” modeli dosies pirmajos ziemas testos Heresā februāra sākumā.

“Es domāju, ka mēs ar Džensonu sadzīvosim ļoti labi,” attiecībā uz jauno komandas biedru paziņoja Peress. “Mums kopīgi jāstrādā komandas labā, taču mans mērķis, protams, ir pārspēt viņu un arī citus sāncenšus. Taču esmu pārliecināts, ka mēs ar Džensonu būsim labs tandēms.”

1 KOMENTĀRS

  1. Atļaušos izteikt prognozi – nākamajā gadā Peress būs ātrs atsevišķās sacīkstēs, taču starp titula pretendentiem dēļ nestabilitātes nebūs.
    Vienkāršs salīdzinājums – piemēram, Fetels savā pirmajā pilnajā F1 sezonā ar apšaubāmu Toro Rosso mašīnu 7 reizes finišēja sešniekā, turklāt izcīnīja vienu uzvaru. Savukārt Peress savā otrajā ‘uzlecošās zvaigznes’ sezonā sešniekā iebraucis vien 4 reizes. Ok, no tām ir 3 pjedestāli, taču ir arī n-tās padsmitās vietas. Tas tikai norāda, ka pagaidām viņa zīmogs ir NESTABILITĀTE.