Ar Žans-Luī Šlesēra uzvaru pēdējā posmā un kopvērtējumā ir noslēdzies “Africa Eco Race” rallijreids, kas 9.janvārī finišēja Senegālas galvaspilsētā Dakarā.

“F1LV

Žans-Luī Šlesērs ar “Schlesser” bagiju bija kopvērtējuma vadībā lielāko rallijreida laiku un pelnīti izcīnīja uzvaru. Aiz sevis slavenais bezceļu braucējs atstāja divas smagās automašīnas – krievu “Kamaz” ekipāžu un čehu “Tatra”.

Pēdējos posmos divas pozīcijas kopvērtējumā zaudēja ar “OSCar” startējošā krievu ekipāža Antons Grigorovs/Sergejs Mišins, kuri finišēja sestajā vietā kopvērtējumā, ceturtajā vietā vieglo auto konkurencē un otrajā savā klasē.

Tostarp “Team Latvia” ekipāža Māris Saukāns/Uldis Dzenis ar elektriskās piedziņas “OSCar eO” kopējā vērtējumā finišēja augstajā 12.vietā un, protams, ieņēma pirmo vietu savā klasē, kur tai nebija konkurentu. Latvijas komanda pierādīja, ka ar elektriskās piedziņas “OSCar eO” var veiksmīgi cīnīties arī kopējā konkurencē.

“Africa Eco Race” 2013.gada kopvērtējums

V +/- Valsts Ekipāža Ražotājs Grupa/v. Klase/v. Laiks Atst. Sods
1 Progresssion0 200 fr SCHLESSER Jean louis
ESQUIROL Cyril
SCHLESSER T1 / 1 1.3 / 1 37:09:45
2 Progresssion0 401 ru SHIBALOV Anton
YAKOVLEV Evgeny
SOTNIKOV Dmitry
KAMAZ T4 / 1 / 1 40:16:53 03:07:08 00h65
3 Progresssion0 400 cz TOMECEK Tomas
MORAVEK Vojtech
TATRA T4 / 2 4.1 / 1 42:57:21 05:47:36
4 Progresssion+1 208 fr FROMONT Yves
FROMONT Jean
BUGGY T1 / 2 1.4 / 1 42:59:28 05:49:43
5 Progresssion+1 204 be VAN CAUWENBERGE Joost
CASTELEIN Jacques
TOYOTA T1 / 3 1.1 / 1 43:08:38 05:58:53 00h65
6 Progresssion-2 233 ru GRIGOROV Anton
MISHIN Sergey
OSC T1 / 4 1.1 / 2 44:07:13 06:57:28
7 Progresssion0 403 pt JACINTO Elisabete
MARQUES Jose
COCHINHO Marco
MAN T4 / 3 / 2 44:44:14 07:34:29
8 Progresssion0 402 hu KOVACS Miklos
CZEGLEDI Peter
TOTH Tamas
SCANIA T4 / 4 / 3 45:37:22 08:27:37
9 Progresssion0 222 fr JORDA Guillaume
LORMAND Xavier
PROTO T1 / 5 1.4 / 2 46:46:54 09:37:09
10 Progresssion0 210 fr MARTIN Patrick
METZ Jean
VOLKSWAGEN T1 / 6 1.4 / 3 48:11:02 11:01:17
11 Progresssion0 214 kz SHAGIROV Kanat
MOROZ Alexandr
TOYOTA T2 / 1 1.1 / 1 56:16:03 19:06:18
12 Progresssion0 217 lv SAUKANS Maris
DZENIS Uldis
OSC EXP / 1 / 1 57:56:48 20:47:03
13 Progresssion0 228 nl VAN PUTTEN Harmanus
ZOETAERT Werner
TOYOTA T1 / 7 1.2 / 1 58:43:33 21:33:48 00h03
14 Progresssion0 237 fr AIVAZIAN Marc
LUANS Eric
TOYOTA T2 / 2 2.2 / 1 60:41:29 23:31:44
15 Progresssion+1 243 fr CHAPOT Remy
PAGET Michael
POLARIS T3 / 1 T3 / 1 62:10:29 25:00:44 00h08
16 Progresssion+1 224 be DE PAEPE Bart
DE DONCKER Frank
TOYOTA T1 / 8 1.2 / 2 62:58:01 25:48:16
17 Progresssion+1 218 pt FERREIRA Paulo
MONTEIRO Jorge
NISSAN T1 / 9 1.1 / 3 63:51:05 26:41:20 12h00
18 Progresssion+1 226 kz SAZONOV Yuriy
SAKHIMOV Arslan
BOWLER T1 / 10 1.1 / 4 66:56:32 29:46:47 12h00
19 Progresssion+1 245 be DELABY Rene
TABURIAUX Colette
POLARIS T3 / 2 T3 / 2 71:00:18 33:50:33 02h00
20 Progresssion-5 405 be ESSERS Noel
LAUWERS Marc
BOERBOOM Ulrich
MAN T4 / 5 / 4 73:33:34 36:23:49 14h03
21 Progresssion+2 202 fr PELICHET Jerome
PANSERI Xavier
TOYOTA T1 / 11 1.1 / 5 75:15:20 38:05:35 24h00
22 Progresssion-1 220 be BOUWENS Gregoor
BERGHMANS Dave
TOYOTA T2 / 3 2.2 / 2 76:16:56 39:07:11 12h00
23 Progresssion+1 229 be THIJS Vincent
BRANDS Ruth
MITSUBISHI T1 / 12 1.1 / 6 82:51:02 45:41:17 25h00
24 Progresssion+2 240 fr PITOUT Frederic
ANTONIOLLI Patrick
PREDATOR OP1 / 1 / 1 85:43:42 48:33:57 34h00
25 Progresssion+2 209 eg ABOUYOUSSEF Abdelhamid
NOURELDIN Mahmoud
VOLKSWAGEN T1 / 13 1.4 / 4 88:09:01 50:59:16 31h00
26 Progresssion-4 203 cz ZAPLETAL Miroslav
MARTON Maciej
HUMMER T1 / 14 1.2 / 3 88:48:07 51:38:22 36h00
27 Progresssion-2 215 fr MOGNIER Gerald
VAUTIER Jean francois
PEUGEOT T1 / 15 1.4 / 5 97:49:05 60:39:20 34h00
28 Progresssion0 244 be DELLA BARBERA Fabrice
LELATEUR Marc
POLARIS T3 / 3 T3 / 3 106:15:05 69:05:20 36h00
29 Progresssion+3 238 fr VIDAL Luc
VIDAL Marlene
TOYOTA T2 / 4 2.2 / 3 107:04:35 69:54:50 36h00
30 Progresssion-1 206 fr FLORIN Gilles
COTEL Herve
COTEL T1 / 16 1.3 / 2 107:05:40 69:55:55 49h00
31 Progresssion+2 404 be HILLEWAERE Patrick
HELEWAUT Philip
HILLEWAERT Kris
MAN T4 / 6 T4 / 1 107:35:11 70:25:26 33h00
32 Progresssion-2 241 fr MORIN Thierry
BIGOT Didier
POLARIS T3 / 4 T3 / 4 110:33:42 73:23:57 45h36
33 Progresssion+2 234 fr ALLAIRE Jean-philippe
BILLOT Bruno
TOYOTA T1 / 17 1.2 / 4 110:53:56 73:44:11 38h00
34 Progresssion-3 227 fr GE Gaetan
HAQUETTE Didier
QT T1 / 18 1.2 / 5 116:29:44 79:19:59 61h02
35 Progresssion-1 207 fr AURIOL Hubert
FORTHOMME Jean paul
PROTO T1 / 19 1.4 / 6 119:35:54 82:26:09 50h00
36 Progresssion0 211 fr BUNEL GOURDY Thierry
BUNEL GOURDY Sophie
PROTO T1 / 20 1.4 / 7 121:00:52 83:51:07 60h00
37 Progresssion0 231 be GOEMINNE Rudy
VAN HOOREBEKE Rik
BUGGY T1 / 21 1.4 / 8 122:22:41 85:12:56 61h00
38 Progresssion0 205 fr TURON BARRERE Michel
CUCURACHI Ennio
BUGGY T1 / 22 1.4 / 9 128:47:13 91:37:28 66h00
39 Progresssion+1 246 fr BURTON Louis
DUCHESNE Arnaud
COTEL OP1 / 2 / 1 131:05:51 93:56:06 63h00
40 Progresssion+1 406 be FRANSSEN Ronny
JONGEN Johan
ALDERS Evertjan
GINAF T4 / 7 / 5 132:51:15 95:41:30 57h00