Foto: Red Bull/Getty

“Ferrari” komanda ir noliegusi iespēju, ka nākotnē varētu tikt izveidota ‘sapņu komanda’ ar Sebastinu Fetelu un Fernando Alonso ierindā.

Itāļu komanda nav slēpusi, ka Sebastians Fetels varētu to interesēt, tomēr tikai tad, kad Fernando Alonso būs nolēmis doties atpūtā vai pievienosies citai komandai. Vēl iepriekšējās sezonas gaitā parādījās vairākas baumas par to, ka Sebastians Fetels jau ir noslēdzis nodomu memorandu par iespēju pievienoties “Ferrari” komandai jau 2014.gadā.

“Mēs vienmēr esam teikuši un arī mūsu prezidents (Luka di Montidzemolo) piekrīt, ka sapņu komanda ir labi pārvaldīta vienība kopumā un tā darbojas nevainojami,” ikgadējā “Wrooom” pasākumā skaidroja komandas vadītājs Stefano Domenikalli. “Šobrīd mūsu mērķis nav nolīgt Sebastianu Fetelu. Tagad mūsu uzdevums ir uzlabot kopējo komandas sniegumu un pietuvināt rezultātus potenciālam. Turklāt ar diviem izciliem pilotiem ierindā ir jābūt ļoti uzmanīgiem. Tas attiecas ne tikai uz Formulu 1, bet arī jebkuru citu sporta veidu. Ja pie viena apspriedes galda sēžas vairāki pirmie numuri, tad bieži no tā iznāk vairāk problēmu nekā labuma. Tas nav mūsu mērķis.”

Tāpat Domenikalli paziņoja, ka Fernando Alonso atbildēs uz Helmuta Marko apgalvojumiem par to, ka spānis ir pārāk ‘politisks’, tomēr Alonso to darīs tikai un vienīgi trasē.

“Es domāju, ka Fernando ir ārkārtīgi koncentrējies uz snieguma uzlabošanu,” skaidroja Domenikalli. “Taču vienmēr būs cilvēki, kas centīsies izprovocēt citus, mēģinās to paraustīt aiz ūsām. Mēs atbildēsim uz šīm provokācijām, taču darīsim to trasē, jo vārdiem nav lielas nozīmes. Mēs uz to visu centīsimies atbildēt ar to, ka būsim spēcīgākie un visiem priekšā.”