Foto: Williams

Jaunais “Mercedes” komandas izpilddirektors Toto Volfs ir izteicis savu atbalstu komandas vadītājam Rosam Braunam.

“F1LV

Pēc tam, kad parādījās informācija par “McLaren” tehniskā direktora Padija Lova pievienošanos “Mercedes” vienībai, gandrīz nekavējoties tika izplatītas baumas par Rosa Brauna iespējamo aiziešanu no “Mercedes” komandas. Tomēr Toto Volfs paziņoja, ka vēlas, lai pieredzējušais Brauns paliek komandā, cik ilgi vien iespējams.

“Šobrīd būtu muļķīgi runāt par kāda aizvietošanu,” skaidroja Volfs, kuram tagad pieder 30% no “Mercedes” komandas. “Tās ir tikai baumas masu medijos. Ross ir savā vietā un viņš ir daļa no komandas. Es ceru, ka Ross paliks komandā, cik ilgi vien iespējams.”

Tāpat Toto Volfs komentēja informācija par Padija Lova iespējamo pievienošanos, tomēr vācietis neapstiprināja, ka vienošanās ir panākta.

“Padijs ir ļoti cienījams speciālists Formulā 1 un ir bijis kopā ar “McLaren” 15 vai pat 20 gadus,” atzina jaunais “Mercedes Motorsport” boss. “Ziņas par viņa pāreju es lasīju avīzē un vairāk neko šobrīd arī nevaru Jums pateikt. Protams, Formulā 1 vienmēr ir daudz runas kāda speciālista pievienošanos vai nepievienošanos komandai, tomēr šobrīd neko vairāk es nevaru pateikt.”

Jāpiebilst, ka Toto Volfa pārraudzībā jau šīs nedēļas laikā notiks arī Roberta Kubica pirmie testi ar “Mercedes” DTM mašīnu. Volfs neizslēdza, ka labākajā gadījumā tas varētu novest pat pie Kubicas atgriešanās Formulā 1, tomēr šobrīd par to esot pāragri runāt, jo jāpabeidz pilota ieilgušais rehabilitācijas process.

1 KOMENTĀRS

  1. teoriju par Lowa pāreju un Brawna iespējamo atlaišanu ģenerējis neviens cits kā Edijs Džordans. Samērā bieži viņš gvelž pa tukšo. Bet es teiktu ka kautkāds čujs uz Mercedes aktivitātēm viņam ir – viņš pirmais pareģoja Šūmahera atgriezšanos, pirmais pareģoja Hamiltona pāreju, . . .