“McLaren” komanda šī gada 2.septembrī atzīmēs savu 50 gadu pastāvēšanas jubileju un tam par godu ir izveidots īpašs logotips, kas būs redzams arī uz komandas drabinieku uniformas.

“F1LV

Komandu 1963.gadā dibināja Brūss Maklārens un vienība savu debiju Formula 1 sacīkstēs piedzīvoja 1966.gadā Monako GP izcīņā. Kopš tā laika “McLaren” astoņas reizes ir izcīnījuši konstruktoru kausu un 12 Pasaules čempionu titulus, tostarp gūstot 155 pirmās starta pozīcijas un 182 uzvaras.

“”McLaren” vēsture ir sena un pildīta ar lieliskiem stāstiem, taču komandas mantojumu šobrīd nav vēl iespējams precīzi nodefinēt, jo to joprojām ik dienu veido cilvēki, kas strādā “McLaren Techology Centre”,” paziņoja “McLaren Group” un “McLaren Automotive” direktors Rons Deniss.

Foto: McLaren“Brūss Maklārens uzrakstīja šī stāsta sākumu, taču leģenda turpinās un vēl turpināsies daudzus gadus,” paziņoja Deniss. “Es esmu tikai sadaļa šajā stāstā, es neesmu visa grāmata. Es vēlos, lai nāk jauni, talantīgi cilvēki un raksta savas sadaļas šajā stāstā. Šī grāmata vēl joprojām tiek rakstīta.”

Jubilejas sezonā, kad paredzēti daudz un dažādi pasākumi gadadienas atzīmēšanai, “McLaren” komandu Formula 1 čempionātā pārstāvēs Džensons Batons un Serhio Peress. Komandas jaunā modeļa MP4-28 prezentācija paredzēta 31.janvārī.