Foto: Lotus F1 Team

“Lotus” komanda pēc vakar vakarā aizvadītās jaunā modeļa prezentācijas ir uzstādījusi sev mērķi jaunajā sezonā nodrošināt trešo vietu Konstruktoru kausa izcīņā.

“F1LV

Pērn “Lotus” finišēja ceturtajā vietā, bet uz jauno sezona komandas boss Ēriks Buljē ir nospraudis mērķi komandas pilotiem regulāri cīnīties par uzvarām un goda pjedestāliem, kas dotu iespēju vienībai progresēt arī Konstruktoru kausā.

“Es domāju, ka mēs varam sasniegt augstus mērķus,” paziņoja Buljē. “Lēciens, ko mēs iespējām no 2011. uz 2012.gadu parāda, uz ko mēs esam spējīgi. Pielieciet tam klāt tehnisko modeļa evolūciju, pilotu sastāva stabilitāti un mēs iegūstam ļoti jaudīgu kokteili uz gaidāmo sezonu.”

“Mūsu ambīcijas kļūt par vienu no vadošajām Formula 1 komandām sāk kļūt realitāte,” turpināja francūzis. “Tagad mums jāsāk vākt raža un regulāri jākāpj uz pjedestāliem. 2012.gads mums bija laba sezona, jo īpaši ja salīdzinām ar iepriekšējo gadu, taču, gluži kā jebura cita komanda šajā sporta veidā, mēs vēlamies uzvarēt. Savam panākumu sarakstam mēs vēlamies pievienot ne tikai regulārus pjedestālus, bet arī vairākas uzvaras.”

Kimi Raikonens 2012.gada kopvērtējumā finišēja 3.vietā un atnesa “Lotus” komandai (jaunajā tās versijā) pirmo uzvaru, tomēr komanda Konstruktoru kausā 75 punktus atpalika no vadošo komandu trijnieka. Tas atbilst 3 uzvarām un šo deficītu “Lotus” plāno sadeldēt 2013.gada sezonā.

1 KOMENTĀRS